Reklama

Reklama

Twitch.tv: "Amouranth" otrzymała nietypową propozycję reklamową

​Kaitlyn "Amouranth" Siragusa wciąż jest uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych twórczyń na platformie Twitch.tv. Niedawno kobieta otrzymała na Twitterze nietypową ofertę sponsoringową. Miała ona dotyczyć przebywania w dmuchanym basenie.

Skąpo ubrane kobiety na Twitchu zbierają bardzo dużą publikę. Jeszcze kilka miesięcy temu transmitowały one w kategorii "Rozmowy". Dzisiaj też się tak zdarza, choć jest to nieco bardziej utrudnione. Najwięcej z nich przeniosło się do działu, który skupia się konkretnie na transmisjach z basenów w stroju kąpielowym. Był to wymóg sponsorów, którzy w "Just Chatting" nie chcieli kontrowersyjnych treści.

Jedną z największych twórczyń, które budzą kontrowersje jest Kaitlyn "Amouranth" Siragusa. Amerykanka jest jedną z najpopularniejszych streamerek, a zarazem budzi ogromne kontrowersje w sieci.

Reklama

29-letnia influencerka szokuje wielu ubiorem i zachowaniem. Główny sprzeciw polega na tym, że Twitch.tv odwiedzany jest w dużej części przez bardzo młodą widownię i krytycy Amerykanki zarzucają jej zły wpływ na młodzież.

Tymczasem okazuje się, że kobieta otrzymała całkiem niedawno dość kontrowersyjną propozycję biznesową. Jedna z firm zajmująca się sprzedażą kawy zapytała się influencerki, czy ta zgodziłaby się wykąpać w basenie napełnionym właśnie kawą. Oferta bardzo zaskoczyła Siragusę, ta nawet nie wiedziała do końca, w jaki sposób ma na nią odpowiedzieć.

Stwierdziła, że nie jest pewna, czy regulamin Twitcha w ogóle zezwala na tego typu działanie. Prawdopodobnie jednak kąpiel w kawie nie narusza żadnego z punktów aktualnego regulaminu. Można zatem spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości, kobiety związane z kąpielą w basenie będą sponsorowały produkty w bardzo oryginalny sposób.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy