Reklama

Halloween w Call of Duty: Warzone. Jak odblokować nowe skiny?

Święto strachu wielkimi krokami zbliża się do Call of Duty: Warzone. Activision Blizzard zapowiedział właśnie kilka nowych skinów, które trafią do gry z okazji wydarzenia The Haunting.

The Haunting w Call of Duty: Warzone

Już 17 października w Call of Duty: Warzone rozpocznie się coroczne wydarzenie halloweenowe. Światło dzienne ujrzy aktualizacja z okazji połowy szóstego sezonu, a wraz z nią długo wyczekiwane The Haunting.

Activision Blizzard zapowiedział ostatnio, czego dokładnie możemy spodziewać się po tym evencie, o czym pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Na fanów Warzone i Modern Warfare 2 czekają odświeżone mapy, ekskluzywne tryby gry oraz przedmioty kosmetyczne do odblokowania.

Reklama

Czymże byłby jednak nowy event w Call of Duty bez solidnej porcji skinów do odblokowania. Deweloperzy zaczęli powoli informować, jakie atrakcje trafią do cyfrowego sklepu w październikowej aktualizacji. Poniżej możecie zobaczyć, co do tej pory zapowiedziało Activision Blizzard.

Alucard Hellsing

Ash Williams

Skeletor

Jak odblokować halloweenowe skiny w Warzone i MW2?

Wszystkie trzy skiny zaprezentowane ostatnio przez Activision Blizzard będzie można kupić w zestawach podczas trwania The Haunting. Wydawca nie podał jeszcze oficjalnie cen powyższych przedmiotów, ale prawdopodobnie będziemy musieli za nie zapłacić 2400 CoD Points, czyli ok. 20 dolarów.

Podobnie jak wiele innych skinów do operatorów w Call of Duty: Warzone i Modern Warfare 2, halloweenowe kostiumy kupimy w zestawie z różnymi przedmiotami kosmetycznymi. Gracze, którzy zdecydują się na zakup któregoś ze skinów, odblokują również Blueprinty do broni, emblemy lub zawieszki z motywem przewodnim danej postaci.

Warto również zaznaczyć, że powyższe skiny dostępne będą w sklepie wyłącznie w trakcie trwania wydarzenia The Haunting. Możliwość ich zakupu zniknie więc razem z końcem szóstego sezonu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone | Activision Blizzard
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy