Reklama

Reklama

Jak odblokować Ramattrę? Wszystko, co wiemy o nowej postaci Overwatcha 2

​Drugi sezon Overwatcha 2 oficjalnie ujrzał światło dzienne. Razem z ostatnią, obszerną aktualizacją do gry zawitało nie tylko kilka znaczących zmian w balansie postaci, ale również nowy bohater, który może namieszać nieco w mecie.

Zwiastun i prezentacja umiejętności Ramattry

Na powyższym zwiastunie możecie obejrzeć krótką prezentację umiejętności Ramattry. Nowy bohater Overwatcha 2 jest tankiem. Zyskujemy więc nową postać stojącą na czele grupy, która absorbuje większość obrażeń rywali i własnym ciałem chroni sojuszników.

Ramattra posiada Void Accelerator - broń zadającą obrażenia z dystansu - oraz klasyczną barierę podobną do umiejętności Sigmy. Charakterystyczną umiejętnością nowej postaci jest możliwość zmiany formy. Ramattra może przybrać postać Nemesis, zyskując 150 pancerza i kilka umiejętności ekskluzywnych dla nowej formy.

Reklama

Blizzard nazwał Ramattrę pierwszym "tempo tankiem". Skuteczne granie tą postacią będzie wymagało kontrolowania swojej transformacji i przybierania formy Nemesis w odpowiednim momencie, kiedy reszta naszej drużyny jest gotowa do ataku.

Jak odblokować Ramattrę w Overwatch 2?

Aktualnie Overwatch 2 oferuje dwa sposoby na odblokowanie nowej postaci.

Pierwszy z nich to po prostu kupienie Battle Passa. Nowa przepustka znów ma 80 poziomów i dzieli się na wersję darmową oraz wersję premium wycenioną na 10 dolarów. Po zakupie Battle Passa Ramattra od razu zostaje odblokowany i możemy używać go w grach rankingowych, Arcade oraz klasycznym role queue.

Dłuższym, darmowym sposobem na odblokowanie Ramattry jest z kolei wbicie 45 poziomu Battle Passa. Jest to jeden z nielicznych darmowych poziomów, który odblokuje każdy, kto dojdzie do tego levelu. Chociaż Blizzard przyspieszył nieco w drugim sezonie proces odblokowywania nowej postaci, wciąż potrwa to wiele godzin.

Warto mieć również na uwadze, że Battle Pass nie kosztuje wiele, ale nie należy też do najbardziej uczciwych i wypełnionych zawartością dodatków. W przepustce Overwatcha 2 nie znajdziemy żadnej waluty premium, 10 dolarów trzeba płacić w rezultacie co każdy sezon, a liczba samych przedmiotów kosmetycznych pozostawia wiele do życzenia.

Jeżeli nie zależy wam mocno na natychmiastowym odblokowaniu Ramattry, warto dokładnie przejrzeć nagrody w nowym Battle Passie i zastanowić się, czy są one warte waszych pieniędzy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy