Reklama

Reklama

Jak zdobyć darmowy Combat Pack do Call of Duty: Warzone 2 i Modern Warfare 2?

​Pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 oficjalnie się rozpoczął. Oznacza to, że Activision zaczyna też powoli rozdawać pierwsze darmowe atrakcje dla posiadaczy konsol PlayStation.

Kto może zdobyć darmowy Combat Pack?

Combat Pack, podobnie jak w paru poprzednich odsłonach Call of Duty, dostępny jest wyłącznie dla użytkowników PlayStation. Aby odebrać zestaw kosmetycznych przedmiotów trzeba mieć nie tylko konsolę Sony, ale również być subskrybentem PlayStation Plus.

Może być to ostatni rok tego typu atrakcji dla posiadaczy PlayStation. Jeżeli przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft wreszcie dojdzie do skutku, co cały czas stoi pod znakiem zapytania, od Black Opsa w 2024 roku możemy zobaczyć zupełnie odwrotną sytuację i to użytkownicy Xboxa będą odbierać gratisy.

Reklama

Jak odebrać Combat Pack do Call of Duty: Warzone 2 i Modern Warfare 2?

Aby odebrać darmowy Combat Pack wystarczy udać się do PlayStation Store i znaleźć stronę Call of Duty: Warzone 2 lub Modern Warfare 2. Na dole strony znajdować będzie się informacja o darmowym Combat Packu. Wystarczy kliknąć w komunikat, pobrać niezbędne dane, a potem uruchomić któryś z dwóch tytułów i odebrać kosmetyczne przedmioty.

Co zawiera Combat Pack?

Pierwszy Combat Pack Warzone 2 i MW2 nie różni się mocno od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony. Pełna lista przedmiotów znajdujących się w tym zestawie wygląda następująco:

  • Oni Tactical - skin do Operatora
  • Oni Revenger - SMG Blueprint
  • Oni Oracle - Pistol Blueprint
  • Sony Oni - Calling Card
  • Welcome Death - naklejka
  • Fractal Demon - emblem
  • Demon Fang - zawieszka do broni
ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy