Reklama

Reklama

Kiedy rozpocznie się pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2?

​Do premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 został już tylko tydzień. Niektórzy szczęśliwcy niedługo będą mogli cieszyć się kampanią, a inni zastanawiają się zapewne, kiedy debiutować w grze będzie nowa zawartość.

Sezonowy content w Call of Duty jest standardem w kilku poprzednich odsłonach. W Modern Warfare 2, które ma bawić graczy przez następne dwa lata, spodziewamy się pozostania przy opracowanym wcześniej modelu, a może nawet większego nacisku na regularne aktualizacje. Infinity Ward i Activision będą bez wątpienia szukali sposobów na utrzymanie przy sobie graczy i zachęcenie ich na wydawanie pieniędzy na skiny i DLC.

Pierwszy sezon Call of Duty: Modern Warfare 2

Nowa odsłona COD-a trafi do sprzedaży już 28 października. Przez kolejne dwa tygodnie będziemy na etapie pre-seasonu, kiedy gracze będą mogli zapoznać się z nowymi broniami, wylevelować konto i oswoić z mechanikami wprowadzonymi przez Infinity Ward. Pierwszy sezon zaplanowany jest na 16 listopada.

Reklama

Jest to oczywiście data, która zbiega się z kilkoma innymi wydarzeniami. Końca dobiegnie wtedy battle pass piątego sezonu Warzone i światło dzienne ujrzy wreszcie Warzone 2.0, razem z mapą Al Mazrah i odświeżonymi mechanikami.

Zawartość pierwszego sezonu

Na ten moment nie mamy żadnych szczegółów na temat pierwszego sezonu. Temat nie został jeszcze zaadresowany przez Infinity Ward ani Activision.
Możemy jednak spodziewać się, że sam schemat nie odbiegnie wiele od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony Call of Duty. Sezon powinien zadebiutować z nowym battle passem, paroma broniami ukrytymi w środku oraz zestawem zadań do wykonania.

Infinity Ward potwierdziło również ostatnio, że utrzymana zostanie koncepcja aktualizacji Reloaded. Nazywane są tak patche wprowadzane dokładnie w połowie sezonów.

Zazwyczaj pojawia się wtedy nowy content, więcej kosmetycznych atrakcji dla graczy oraz jakieś mapy, aby urozmaicić nieco grind. Na razie deweloperzy zapowiedzieli, że podczas pierwszej aktualizacji Reloaded do Call of Duty: Modern Warfare 2 trafią raidy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty | Activision

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy