Reklama

Reklama

Kolejną grą Sledgehammer ma być sequel Call of Duty: Advanced Warfare

​Większość graczy cały czas czeka na premierę Call of Duty: Modern Warfare 2, a ostatnie przecieki mówią o tym, co wydarzy się za trzy lata. Najnowsze plotki mówią o planach na sequel Advanced Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 2 - ryzykowny eksperyment

Podobnie jak w przypadku Modern Warfare 2019, zdania w kwestii następnego Call of Duty po przeprowadzonej ostatnio becie są podzielone. Jedni zwracali uwagę na głośne kroki, dziwny system perków, Dead Silence jako Field Upgrade i nieczytelne UI. Inni z kolei cieszyli się gameplayem, a powrotu do MW od Infinity Ward wyczekiwali od paru lat.

Nie da się jednak ukryć, że Call of Duty: Modern Warfare 2 stoi przed bardzo ważnym zadaniem. Po wielu latach corocznych premier Activision zdecydowało się zrezygnować z tego modelu i dać Call of Duty dodatkowy rok. Następna odsłona po MW2 zadebiutuje dopiero w 2024 roku, co stawia Infinity Ward przez wyzwaniem utrzymania uwagi graczy aż przez dwa lata.

Reklama

Powrót Advanced Warfare?

Będziemy oczywiście z uwagą obserwować najnowszy eksperyment Activision, co nie zmienia faktu, że niektórzy myślą o jeszcze odleglejszej przyszłości. Wśród tych osób są deweloperzy Sledgehammer Games, którzy według informacji znanego insidera, Ralpha Valve'a, pracują nad sequelem do Advanced Warfare z 2014 roku.

Najważniejszą informacją jest oczywiście fakt, że plany kontynuacji Vanguarda zostały anulowane i ze względu na słabą sprzedaż gry, Activision wreszcie rezygnuje z czasów drugiej wojny światowej. Zamiast tego możemy pójść w przeciwnym kierunku i jeżeli duch oryginalnego Advanced Warfare zostanie utrzymany, znów zobaczyć jetpacki w Call of Duty.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Sledgehammer | Call of Duty: Advanced Warfare

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy