Reklama

Reklama

Kontrowersyjna streamerka wydała milion dolarów na swój prezent urodzinowy

​Popularna i wcale nie mniej kontrowersyjna streamerka znana w sieci jako "Amouranth" skończyła 28 lat. Z tej okazji, internetowa celebrytka postanowiła sprezentować sobie coś niekonwencjonalnego i bardzo drogiego. Czy inwestycja się zwróci z nawiązką?

Kontrowersyjna persona największą popularność zgromadziła na Twitchu, transmitując w basenowej scenerii w skąpych, wybrakowanych ubraniach. Duża rozpoznawalność przełożyła się istotnie na jej zarobki, a to z kolei zaowocowało zmaterializowaniem kilku biznesowych pomysłów.

Kaitlyn Siragusa zaskoczyła wszystkich swoich fanów i to już nie pierwszy raz w przeciągu kilku ostatnich tygodni. W ostatnim czasie "Amouranth" zdecydowała się na zakup swojej własnej stacji paliw. Inwestycja ta opiewała na 4 miliony dolarów i została podjęta w celu późniejszej odsprzedaży z zyskiem. Kontrowersyjna gwiazda wyznała również, że udało jej się sprzedać jeden film za 220 tysięcy dolarów w serwisie OnlyFans.

Reklama

Ale to nie koniec zmysłu biznesowego u "basenowej" streamerki. Na początku listopada kontrowersyjna celebrytka sprzedała unikalny token NFT z wizerunkiem swojej osoby w postaci awataru za kwotę... 120 tysięcy dolarów. Teraz z racji swoich 28. urodzin "Amouranth" sprezentowała sobie coś nietuzinkowego i kosztownego.

Amerykanka zakupiła na giełdzie akcje Visa - spółki z siedzibą w Kalifornii, która zajmuje się produkcją i dystrybucją kart płatniczych na całym świecie. Na ten prezent przeznaczyła okrągły milion dolarów. Przedsiębiorstwo istnieje już ponad 60 lat, więc jak przyznała sama streamerka - liczy w tym przypadku na długoterminową inwestycję, która zwróci się po czasie.

--------------------------------------------------------------------------------------

Twitch: "Amouranth" nadal dystansuje rywalki w branży streamingowej

Kontrowersyjna gwiazda zarobiła 221 tys. dol. na jednym filmie w OnlyFans

Twitch.tv: Z basenu na stacje benzynową. Kontrowersyjna gwiazda inwestuje w nowy biznes

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy