Reklama

Nowy operator Rainbow Six: Siege może mocno namieszać w mecie

​Ubisoft zapowiada zmiany w Rainbow Six: Siege. Do popularnego shootera trafiła właśnie Azami, nowa operator, która błyskawicznie wzbudziła zainteresowanie graczy. Pierwsze wrażenia sugerują, że możemy mieć niemałą rewolucję w mecie.

Rainbow Six: Siege może brakować jeszcze trochę do poziomu League of Legends, ale 63 grywalni operatorzy to wciąż liczba imponująca i przerażająca zarazem dla nowych, próbujących zaangażować się w jakiegoś shootera graczy. Chociaż bariera wejścia cały czas rośnie, Ubisoft musi utrzymać przy sobie weteranów i regularnie debiutuje nowy content. W ostatniej aktualizacji do gry trafiła Azami.

Reklama

Azami to 28-letnia była policjantka z Japonii, która jest Defenderem z dwoma punktami w statystykach zdrowia i prędkości. Jej broń zapasowa to pistolet D-50, a jako broń główną możemy wyekwipować SMG 9x19SVN albo shotguna ACS12. Asortyment Azami oraz statystyki sugerują, że jest dosyć uniwersalnym obrońcą, który dobrze sprawdzi się w walce na bliskie dystanse.

Japonkę wyróżniają jednak nie dostępne bronie tylko jej granat, Kiba Barrier. Azami rzuca przedmiotem, który przyczepia się do powierzchni i rozwija się w kuloodporną barierę. Możemy w ten sposób blokować okna albo drzwi. Zniszczyć barierę można po jakimś czasie za pomocą ataków wręcz, ale jasno sygnalizujemy w ten sposób, gdzie jesteśmy i jaki jest nasz plan.

Azami jest dostępna na razie w ramach Premium Battle Passa, podobnie jak wszyscy nowi operatorzy Rainbow Six: Siege. Warto mieć się na baczności w grach rankingowych i od czasu do czasu zajrzeć do swoich ulubionych streamerów. Na dniach powinniśmy dowiedzieć się, jak duży potencjał ma w praktyce Azami i czy będzie to postać, która na stałe zagości w competitive.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six: Siege
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy