Reklama

Reklama

Overwatch 2: Jak oglądać zapowiedź 2. sezonu?

​Od premiery drugiego sezonu Overwatcha 2 dzieli nas już tylko nieco ponad tydzień. Z tej okazji Blizzard organizuje serię zapowiedzi zdradzającą szczegóły najważniejszy zmian planowanych na nadchodzącą aktualizację.

Data premiery drugiego sezonu Overwatcha 2

Drugi sezon Overwatcha 2 zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do gry trafi wtedy nowy battle pass, nowa mapa oraz Ramattra, zapowiedziany ostatnio podczas finałów Overwatch League bohater.

Zapowiedź drugiego sezonu

Blizzard ma tym razem bardzo ambitne plany na zbudowanie hype’u wokół drugiego sezonu Overwatcha 2. Od 26 listopada do 2 grudnia debiutować będą jeden po drugim materiały poświęcone nadchodzącym nowościom.

Reklama

Pełne plany Blizzarda prezentują się następująco:

Już 26 listopada zobaczymy fragment rozgrywki z Ramattry, nowego tanka. Jeżeli wtedy nie poznamy szczegółów umiejętności nowego bohatera, odbędzie się to prawdopodobnie dzień później, podczas dłuższego i bardziej szczegółowego developer update’u.

29 listopada dowiemy się z kolei więcej o drugim sezonie. Zobaczymy jeszcze jeden zwiastun z rozgrywki oraz plan rozwoju Overwatcha 2 przez następnych parę miesięcy. Blizzard powinien wtedy zapowiedzieć ewentualne eventy pokroju ostatniego Halloween.

2 grudnia z kolei, na chwilę przed debiutem drugiego sezonu, poznamy szczegóły nowej mapy, która trafi do puli razem z nadchodzącą aktualizacją.  

Gdzie oglądać wszystkie zwiastuny?

Wszystkie wspomniane wyżej materiały obejrzycie na kanale PlayOverwatch na YouTube. Blizzard umożliwił już ustawianie przypomnienia na zwiastun Ramattry, żeby móc obejrzeć go zaraz po tym, jak ujrzy światło dzienne.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy