Reklama

Reklama

Overwatch 2 - na zmiany do Sombry poczekamy co najmniej do 4. sezonu

​Nie powinniśmy prędko spodziewać się znaczących zmian w balansie Overwatcha 2. Deweloperzy przyglądają się podobno Sombrze, ale planowane usprawnienia pojawią się co najmniej za kilka miesięcy.

Overwatch 2 znajduje się aktualnie w dosyć stabilnym stanie. Gracze niezainteresowani sequelem odeszli już w kierunku innych produkcji, a fani nowego tytułu po prostu w niego grają.

Gra wzbudziła sporo kontrowersji niedługo po swojej premierze, wiele osób było niezadowolonych z monetyzacji i liczby zmian względem pierwszej części, ale ostatecznie Blizzard może pochwalić się dużą społecznością.

Reklama

Twórcom trzeba również oddać, że zaadresowali już kilka poważniejszych problemów wspominanych przez graczy, a przyszłość ma przynieść jeszcze więcej atrakcji. Społeczność Overwatcha 2 ma już nawet za sobą kilka wydarzeń, które zapewniły im nie tylko alternatywne tryby gry, ale również darmowe skiny.

Aktualny stan gry nie oznacza oczywiście, że deweloperzy planują osiąść na laurach. Zgodnie z ostatnimi wypowiedziami na Twitterze Aleca Dawsona, wewnątrz zespołu pracuje się aktualnie nad balansem postaci. Blizzard przygląda się najwyraźniej Sombrze.

Dawson potwierdził, że rozważają zmiany do Sombry, ale nie wydarzy się to w trzecim sezonie. Biorąc pod uwagę, że ma on rozpocząć się na początku lutego, na potencjalne rewolucje w balansie postaci musimy poczekać aż do kwietnia.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, trzeci sezon przyniesie graczom zapowiadane wcześniej zmiany do progresu battle passa oraz zadań dziennych i tygodniowych.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment

Reklama