Reklama

Overwatch 2. Nowy bug zamienia Doomfista w Mercy

Beta Overwatcha 2 trwa w najlepsze. Blizzard regularnie adresuje różne błędy i naprawia wiele z nich podczas regularnych aktualizacji. Jest jednak jeden co najmniej jeden bug, który utrzymał się z pierwszej bety do drugiej.

Overwatch 2 wzbudził sporo zamieszania przy okazji rozpoczęcia pierwszych beta testów. Gra znowu zyskała dużo rozgłosu, fani zebrali się na Twitchu i wydawało się, jakbyśmy cofnęli się o kilka lat w historii gamingu.

Nie wszyscy zostali powaleni zmianami wprowadzonymi przez Blizzard, a wielu graczy powtarzało opinię, że mamy do czynienia z "Overwatchem 1.5". Mimo to, kiedy beta została zamknięta, fani shootera nie byli w stanie wrócić do jedynki i po paru tygodniach wyprosili powrót testów dwójki.

Reklama

Jednym z głównych powodów przeprowadzania beta testów jest sprawdzenie jakości gry przed jej oficjalną premierą. Blizzard potrzebuje opinii graczy na temat balansu postaci, map oraz trybów gry dostępnych w sequelu. Fani regularnie trafiają również na bugi, które zgłaszają do deweloperów, przyczyniając się tym samym do stworzenia dopracowanego shootera.

Po patch notesach widać, że bugi regularnie znikają z Overwatcha 2. Jeden z nich był jednak widoczny w pierwszej becie i teraz pojawił się ponownie. Gra nie nadąża czasami z aktualizowaniem portretów naszych postaci, kiedy dokonujemy zmiany. Aktualnie Overwatch 2 miesza Mercy oraz Doomfista. Bug jest oczywiście bardzo niegroźny i nie wpływa znacząco na rozgrywkę, ale błyskawicznie stał się żartem wśród społeczności. Gracze doszukują się w tym subtelnego sposobu na ogłoszenie aktualizacji umiejętności Doomfista.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy