Reklama

Riot Games wkrótce udostępni demo swojej nowej gry

Ciągle trwają prace nad zupełnie nowym tytułem od Riot Games. Jednak są one już chyba blisko ukończenia, bo wkrótce producent planuje oddać w ręce graczy demo nowego tytułu.

O nowej grze Riot Games wiemy na ten moment niewiele - na pewno będzie to bijatyka, ale nie znamy nawet jej oficjalnego tytułu. Gra jest opisywana nazwą kodową Project L. Jesteśmy chyba jednak coraz bliżej oficjalnej premiery, bo demo gry ma zostać oddane w ręce gości, którzy odwiedzą turniej bijatyk Evo 2023, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 sierpnia w Las Vegas. Demo ma zawierać cztery grywalne postacie - Ekko, Ahri, Dariusa i czwartą, której jeszcze nie znamy.

Reklama

Gra ma się koncentrować na walkach dwuosobowych zespołów w trybie tag - to znaczy, że jednocześnie grać będziemy tylko jedną postacią, ale w dowolnej chwili będzie można ją zmienić na drugiego, wybranego wcześniej wojownika. Czasem jednak zdarzą się sytuacje, w której na ekranie będziemy mogli zobaczyć jednocześnie obu zawodników danej drużyny.

Oczywiście tag team nie oznacza, że będziemy skazani na ten tryb albo - co gorsza - na grę wieloosobową. W nasze ręce zostaną oddane również tryby 1 vs 1 oraz dwóch na jednego. Jeśli jeden z graczy zdecyduje się objąć drużynę z dwoma wojownikami to podobnie jak w trybie tag team, tutaj też to on będzie odpowiedzialny za przełączanie się pomiędzy zdefiniowanymi wcześniej postaciami.

Project L ma za sobą dość burzliwą historię - został zapowiedziany po raz pierwszy już w 2019 roku, ale od tamtej pory twórcy jak widać są bardzo oszczędni jeśli chodzi o informacje na jej temat - teoretycznie bowiem gra jest niemal gotowa, a nawet nie znamy jej tytułu. Gra ma zostać wydana jako tytuł darmowy, w systemie free to play, czyli typowym dla Riot Games, i trafić wyłącznie na pecety.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Riot Games | League of Legends
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy