Reklama

Reklama

Riot zapowiada nową postać w League of Legends

​Na kanale YouTube League of Legends pojawiły się dwa nowe, krótkie filmy. Oba są bardzo tajemnicze i nie odpowiadają na wiele pytań, ale wskazują jasno na zbliżającą się premierę nowej postaci.

W League of Legends jest już prawie 160 grywalnych postaci. Riot wpada na coraz bardziej szalone pomysły i stopniowo je realizuje, wzbogacając możliwości w drafcie esportowych drużyn oraz graczy walczących o wyższe rangi w solo queue.

Riot daje właśnie do zrozumienia, że wielkimi krokami zbliża się przedstawienie nowej postaci, o której plotki krążyły po mediach od dłuższego czasu. Będzie to postać z regionu Void, podobnie jak Cho’Gath czy Rek’sai. Ostatnią postacią z tego regionu była Kai’Sa w 2018 roku.

Reklama

Powyższe materiały wskazują na powiązanie nowej postaci z Malzaharem i Vel’kozem. Prawdopodobnie sprawdzą się więc ostatnie przecieki i do gry trafi Bel’veth. W ramach przecieków zobaczyliśmy kilka animacji postaci i potencjalny Ultimate, który zamienia nową postać w alternatywną formę.

Jest szansa, że Riot będzie chciał połączyć zapowiedź nowej postaci z trwającym właśnie Mid-Season Invitational. Finały międzynarodowego turnieju, który śledzą wszyscy fani League of Legends to doskonały moment, żeby pokazać światu, co nowego szykują dla graczy deweloperzy.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy