Reklama

Showmatch z udziałem starego Virtus.pro jeszcze w tym roku? To może się wydarzyć!

"Złota Piątka" wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie? Jarosław "Pasha" Jarząbkowski zachęcił organizatorów Hussar Cup do zaproszenia ex-Virtus.pro do turnieju. Czy to naprawdę ma szansę się wydarzyć? Śpieszymy z wyjaśnieniem!

Hussar Cup - największy turniej CS-a w historii Polski

Biorąc pod uwagę pulę nagród, Hussar Cup będzie największym turniejem Counter-Strike’a w historii. Osiem zespołów powalczy w zawodach o łącznie milion dolarów! Co interesujące organizatorzy zapowiadają, że zawody rozgrywane będą już w Counter-Strike 2, który przypominamy ma mieć swoją premierę tego lata. Oznacza to, że rozgrywany w dniach 1-3 września turniej Hussar Cup faktycznie może być pierwszym tak dużym wydarzeniem w CS:2 i może przyciągnąć do Chorzowa kibiców nie tylko z Polski, ale i całego świata. W tym momencie na Stadionie Śląskim na pewno zagrają ENCE oraz 9INE. W najbliższym czasie powinniśmy również poznać pozostałych uczestników zawodów.

Reklama

Stare Virtus.pro zagra w Chorzowie? Jest taka szansa!

Przed kilkoma dniami Jarosław "Pasha" Jarząbkowski zachęcił organizatorów na swoim Twitterze, by zaprosili do zawodów stare Virtus.pro. Hussar Cup jednoznacznie odpowiedziało na wpis legendy - "zróbmy to".

Choć udział "Złotej Piątki" w głównym turnieju wydaje się być mało realny, to już ewentualny upragniony showmatch prawdopodobnie nigdy nie był tak bliski. Trudno też wyobrazić sobie lepszy moment do organizacji takiego przedsięwzięcia niż w chwili, gdy kończy się pewien etap w historii CS-a i zaczyna się nowy pod tytułem "Counter-Strike 2. Niewątpliwie pokazowy mecz z udziałem starego VP przyciągnąłby również do Chorzowa tysiące starych fanów, którzy może choć teraz nie śledzą już na co dzień rozgrywek esportowych, to z pewnością chcieliby zobaczyć ten "Last Dance" .

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: virtus.pro
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy