Reklama

Reklama

Starzy bohaterowie powrócą w Call of Duty: Modern Warfare 2

​Wraz z potwierdzeniem daty premiery Call of Duty: Modern Warfare 2, Activision zwraca również uwagę na niektóre powracające postacie z gry.

Modern Warfare 2 to nie remake hitu z 2009 roku, ale bezpośrednia kontynuacja Modern Warfare z 2019 roku . Mimo że gra nie nawiązuje do starszej odsłony, to pojawią się w niej ulubione przez fanów postacie, w tym Simon "Ghost" Riley i John "Soap" MacTavish. Miejmy nadzieję, że tym razem czeka ich lepszy koniec.

W Modern Warfare 2 z 2022 roku pojawi się słynna Task Force 141, dowodzona przez kapitana Johna Price'a. Do Price’a, Ghost’a i Soap’a w Task Force 141 dołączą także Kyle "Gaz" Garrick i pułkownik meksykańskich sił specjalnych Alejandro Vargas. Podczas gdy Price, Ghost, Soap i Gaz byli obecni w poprzednich grach Call of Duty, Vargas jest nowym bohaterem w serii.

Reklama

Starzy znajomi znów w pełnym składzie

To właśnie brak Soapa wzbudził najwięcej kontrowersji przy okazji premiery Modern Warfare w 2019 roku. Wielu fanów nie może się więc doczekać na powtórne spotkanie z Soapem w Modern Warfare 2. Z wielką uwagą będziemy śledzić historię tego bohatera - być może tym razem czeka go lepszy koniec. Uwaga na spojlery.

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów w Modern Warfare 2 z 2009 roku jest ten, w którym generał Shepherd zabija Ghosta i Roacha. Generał Shepherd pojawia się (nie fizycznie, ale wiadomo, że w nim istnieje) w odnowionym uniwersum MW, więc Infinity Ward może szykować powtórkę.

Z drugiej strony są to tak lubiane postacie, a seria Call of Duty ma ostatnio tak duże problemy, że być może studio chce wokół Ghosta budować kolejne odsłony gry.

Na te i inne odpowiedzi przyjdzie nam poczekać do dnia premiery!

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL