Reklama

Reklama

Twitch: Streamerka testowała zasady Twitcha. Została zbanowana przez administrację

​Amerykańska streamerka na Twitchu znana pod pseudonimem "Pinkie" postanowiła wytestować regulamin znanej platformy dla streamerów. Kobieta próbowała przez tydzień streamować w samym stroju kąpielowym. Kara nadeszła bardzo szybko.

Regulamin Twitcha jest dla wielu twórców tej platformy bardzo niezrozumiały w niektórych aspektach. Wielokrotnie byliśmy świadkami tego, że influencerzy otrzymywali bany za drobne przewinienia, czy zupełnie nieszkodliwe czyny.

Jednocześnie na Twitchu panuje trend wśród kobiet, które ubrane są w bardzo kuse stroje. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że konto na Twitchu może założyć każda osoba, która ukończyła 13 rok życia.

Reklama

Wielu użytkownikom, a także niektórym twórcom wydaje się to dziwne, że streamy niekiedy w bardzo kontrowersyjnych ubraniach są dostępne dla tak młodych użytkowników internetu. W serwisie od Amazona możemy także ujrzeć czyny zahaczające bezpośrednio o seksualny content, jak na przykład lizanie mikrofonu do ASMR.

Od pewnego czasu jednak strój bikini jest zakazany, jeśli twórca nie przebywa w basenie lub na plaży. Ten punkt regulaminu postanowiła wytestować jedna ze streamerek. Dokonała eksperymentu - przez tydzień chciała streamować tylko w stroju kąpielowym. Jakie były tego konsekwencje?

Mało znana streamerka o nicku "Pinkie" chciała prawdopodobnie zyskać więcej rozgłosu i dlatego też zdecydowała się na tego typu działanie. Uznawała, że nie otrzyma kary, gdyż za dużo poważniejsze zachowania, niektórzy twórcy unikali kary.

Jednak bardzo mocno się pomyliła. Szybko jednak kobieta poniosła karę. Warto dodać, że nie było to pierwsze złamanie regulaminu. W ubiegłym roku otrzymała blokadę na streamowanie za jeden z kontrowersyjnych klipów.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy