Reklama

Reklama

Twitch.tv: Amouranth idzie na wojnę z Instagramem

​Kaitlyn Siragusa znana w internecie jako "Amouranth" nie chce i nie daje o sobie zapomnieć. Najpopularniejsza streamerka na platformie Twitch postanowiła tym razem skrytykować działania serwisu Instagram.

"Amouranth" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych osobowości internetu. Celebrytka zaliczyła udany ubiegły rok, a w tym jak na razie nie zamierza próżnować. Dalej oczywiście poświęca się branży streamingowej, a ponadto z sukcesem opracowuje i wdraża swoje kolejne koncepcje biznesowe.

Pod koniec ubiegłego roku, konto Siragusy zostało zablokowane w jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, czyli na Instagramie. Wiele spekulacji sugeruje, że taki stan rzeczy mógł nastąpić po masowych zgłoszeniach ze strony wielu użytkowników tego portalu.

Reklama

Z jednej strony, nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia publikowane tam przez 28-letnią Amerykankę były dosyć pikantne, a nierzadko zawierały również liczne znamiona o podtekście erotycznym i seksualnym.

"Amouranth" krytykuje Instagram za politykę działania tego portalu

Popularna internetowa celebrytka postanowiła wejść na ścieżkę wojenną z serwisem Instagram. Okazało się, że na tej stronie utworzono konto, które jawnie podszywa się pod 28-letnią gwiazdę streamingu. Dalej publikowane są tam nasycone erotyzmem fotografie, ale tym razem administracja portalu nie reaguje i jak dotąd nie zablokowała tego profilu.

"Amouranth" postanowiła jawnie zaapelować do Instagrama, by portal jak najszybciej usunął podszywające się pod nią konto, które zgromadziło... prawie 120 tysięcy obserwujących. W serii wpisów na Twitterze amerykańska influencerka mocno skrytykowała politykę działania tej strony.

Instagramowi oberwało się m.in. za odmowę usunięcia fałszywego profilu, brak zadbania o bezpieczeństwo swoich użytkowników i sprzyjanie sytuacjom, które mogą mieć znamiona kryminalne. Finalnie "Amouranth" poprosiła swoich widzów o masowe zgłaszanie podszywającej się osoby. Według niej tylko to może przynieść pozytywny rezultat w tej sprawie.

Najlepsze tematy

Reklama