Reklama

Reklama

​Twitch.tv: Pokimane przejdzie na OnlyFans? Miliony dolarów zarobku

OnlyFans to w ostatnim czasie bardzo rozchwytywany temat w branży streamingu. Internetowe celebrytki są świadome dochodów, jakie mogą wygenerować właśnie w tym serwisie. O ewentualnej karierze na platformie OF głos zabrała popularna w sieci "Pokimane".

Celebrytki zarabiają krocie na OnlyFans

Kanadyjka o marokańskich korzeniach niesamowicie często dostaje zapytania od swoich widzów, czy nie planuje przejścia na platformę OnlyFans. Wierni fani "Pokimane" są świadomi, że dzięki ogromnym zasięgom w sieci, celebrytka mogłaby zbijać każdego miesiąca prawdziwą fortunę na rzeczonym portalu.

Swoje kariery na OnlyFans rozwija już wiele innych celebrytek, które zwietrzyły szanse na generowanie ogromnych dochodów. Na liście znajdziemy popularną gwiazdę Twitcha - Kaitlyn "Amouranth" Siragusę. Oprócz niej podobną działalność prowadzą jeszcze: Corinna Kopf oraz Alinity.

Reklama

Pokimane pojawi się na OnlyFans? Streamerka zabrała głos

Głos w sprawie postanowiła zabrać również Imane Anys, znana lepiej jako "Pokimane". 26-latka przyznała, że na OnlyFans byłaby w stanie zarabiać od jednego do nawet dziesięciu milionów dolarów miesięcznie. Trzeba przyznać, że widełki podane przez celebrytkę są dosyć rozległe.

Kanadyjka zdradziła jednak, że nie zamierza się nigdzie wybierać i przenosić na inne platformy [cały czas rozwija karierę na Twitch.tv - przypis red.].

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy