Reklama

Twitch.tv - Pokimane o wielomilionowych kontraktach: "Nie jestem na sprzedaż"

​Sporo szumu wokół siebie robi w ostatnim czasie popularna gwiazda streamingu - Imane "Pokimane" Anys. Na jednej z ostatnich transmisji Kanadyjka o marokańskich korzeniach zabrała głos w sprawie wielomilionowych kontraktów.

"Pokimane" wyrosła na jedną z największych gwiazd w Internecie. 26-latka posiada aktualnie ponad 9 milionów obserwujących w serwisie Twitch.tv. Imponująco wyglądają także jej zasięgi w mediach społecznościowych. Autorski kanał na YouTube obserwowany jest przez blisko 6,7 miliona użytkowników, natomiast Instagram w liczbie przekraczającej 6 miliony.

Reklama

W ostatnim czasie kanadyjska influencerka zabiera głos na wiele różnych tematów. W ten sposób fani mogą lepiej poznać jej preferencje, upodobania i poglądy na wiele błahych, jak i poważnych spraw.

Na jednej z ostatnich transmisji na żywo "Pokimane" zabrała głos w sprawie wielomilionowych kontraktów, które stają się coraz bardziej powszechne w ogromnym świecie influencerów i znanych streamerów.

Gwiazda zapytana została przez swoich widzów o to, czy zgodziłaby się na lukratywną ofertę i kontrakt z firmą hazardową opiewający na kilka milionów czystego zarobku.

O podejściu popularnej Kanadyjki do kwestii związanych z promowaniem hazardu wiemy już nie od dzisiaj. Gwiazda streamingu jednoznacznie sprzeciwia się takim praktykom, uznając je za demoralizujące.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Pokimane
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy