Reklama

Reklama

Twitch.tv: "Pokimane" podzieliła się przerażającą historią o stalkerze

​Imane "Pokimane" Anys to jedna z najpopularniejszych osobistości działających na platformie streamerskiej Twitch.tv. Rozpoznawalność Kanadyjki o marokańskich korzeniach przekłada się czasami na groźne sytuacje, które mają miejsce z udziałem influencerki.

O fenomenie "Pokimane" w branży streamingu mówią same liczby. 26-latka pozostaje najchętniej obserwowaną kobietą na wspomnianym Twitchu. Z wynikiem ponad 9 milionów obserwujących Imane Anys dzierży zaszczytne 9. miejsce rankingu w tej kategorii, co jest rezultatem absolutnie niedoścignionym przez żadną inną osobistość płci żeńskiej.

"Pokimane" już niejednokrotnie publicznie przyznawała, iż cechy, które ją determinują to przede wszystkim wytrwałość oraz konsekwencja. To właśnie te atuty miały istotnie przyczynić się do sukcesu i tak dynamicznego rozwoju kariery streamerskiej... a konkurencja jest przecież ogromna.

Reklama

Ogromna rozpoznawalność niesie ze sobą nie tylko same korzyści

Popularność 26-latki w sieci ma też swoje ciemne strony. W szczerym i długim wywiadzie z Anthonym Padillą "Pokimane" postanowiła podzielić się ze swoimi fanami przerażającą historią o... stalkerze, który śledził jej poczynania, znalazł jej adres domowy i poleciał do Kalifornii tylko po to, by się zobaczyć z popularną gwiazdą.

Ostatecznie współlokatorka zdążyła błyskawicznie poinformować "Pokimane" o podejrzanym osobniku, a ta niewiele myśląc, pozamykała wszystkie drzwi i okna.

Najlepsze tematy