Reklama

Reklama

​Twitch.tv: Pokimane zawalczy w ringu bokserskim z inną celebrytką?

Imane "Pokimane" Anys coraz częściej jest na ustach społeczności serwisów streamerskich. Popularna celebrytka zaskoczyła swoich fanów wyznaniem, że mogłaby zawalczyć w ringu bokserskim z inną osobą. Podała przy tym powody, co musiałoby się stać, by ten pomysł znalazł potwierdzenie w rzeczywistości.

Ostatnie kilka tygodni internetowej działalności "Pokimane" były bardzo intensywne. Kanadyjska o marokańskich korzeniach odbyła wraz z przyjaciółmi podróż do Korei Południowej. Wszyscy fani gwiazdy mieli więc okazję do śledzenia jej aktywności w nieco innej scenerii, niż przyzwyczaiła wszystkich do tej pory.

Pobyt wśród obcej dla niej kultury odbił się nawet maleńkim skandalem, o którym informowaliśmy jakiś czas temu na łamach serwisu. Teraz jednak 26-latka powróciła z wojaży i tym samym do regularnego streamingu prowadzonego ze swojego mieszkania.

Reklama

Pokimane zawalczy w ringu bokserskim pod warunkiem...

Jedna z ostatnich transmisji okazała się nieco zaskakująca. "Pokimane" podczas eksploracji przeróżnych zakątków Internetu stwierdziła, że byłaby w stanie wyjść do ringu bokserskiego i "skopać tyłki niektórych osób". Celebrytka przedstawiła jednak powody, które musiałyby zaistnieć, by tak się stało.

Kanadyjka jasno zasygnalizowała, że ktoś musiałby jej mocno zajść za skórę, by była skłonna zawalczyć z nim w bokserskim ringu. Z całą jednak pewnością taki pojedynek przyciągnąłby ogromne rzesze oglądających liczonych najprawdopodobniej w setkach tysięcy, a może i milionach...

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy