Reklama

​Twitch.tv: Rosyjska gwiazda internetu napadnięta przez złodzieja

Nieco nietypowa sytuacja przytrafiła się streamerce nadającej w serwisie Twitch pod pseudonimem "chaaikinna". Rosjanka prowadziła transmisję na żywo i została obrabowana przez nieznajomego, który wykradł jej telefon. Klip z całym zajściem podbija teraz sieć.

Transmisje z gatunku IRL (w prawdziwym życiu) cieszą się niesłabnącą popularnością w serwisach streamingowych. Twórcy chętnie prezentują część swojego życia, nierzadko podróżując czy przechadzając się po okolicach, które zamieszkują.

Tego typu działalności są w stanie zbudować większą więź między nadającym, a jego odbiorcą, czyli widzem. Twórca jest w stanie poświęcić więcej uwagi, na bieżąco reagować na komentarze, zapytania i wpisy na czacie.

Reklama

Niestety jednak transmisje IRL rządzą się swoimi nieco mniej pozytywnymi prawami. Nie raz pisaliśmy o twórcach, którzy zostali pobici, obrabowani czy po prostu przytrafiały im się nietypowe, często również nacechowane niebezpieczeństwem sytuacje.

Jedna z dziwniejszych akcji miała miejsce na transmisji prowadzonej przez Rosjankę znaną jako "chaikinna". Dziewczyna nadawała z okolicznej plaży, wyraźnie się relaksując i w pełni pochłaniając się dyskusji i pogawędkom ze swoimi widzami zgromadzonymi na streamie.

W pewnym momencie do celebrytki podbiegł nieznajomy, wyszarpał jej telefon, po czym uciekł. Całe zajście trwało dosłownie kilka sekund. Wszystko wyglądało na w pełni zaplanowane działanie, a napastnik najprawdopodobniej był świadomy, że z tego urządzenia prowadzona jest transmisja.

"chaikinna" poinformowała swoich widzów, że nic jej się nie stało. Telefonu do tej pory jednak nie udało się odzyskać. Niebezpiecznie spotkanie ze złodziejem nie skończyło się jednak niczym gorszym. Kilkunastosekundowy film obrazujący całą sytuację z rosyjskiej plaży podbija teraz internet i zgromadził już blisko 150 tys. wyświetleń.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy