Reklama

Twitch.tv: Słynny streamer otrzymał ogromną kwotę pieniężną

​Félix "xQc" Lengyel jest wielką kanadyjską gwiazdą internetu. Influencer obserwowany jest przez miliony widzów na całym świecie. Ostatnio doszło do zdumiewającej sytuacji podczas streama na platformie Twitch.tv. Mężczyzna został obdarowany ogromną sumą pieniężną.

"xQc" wielką gwiazdą internetu

Félix Lengyel, znany lepiej w sieci jako "xQc" to jeden z największych streamerów na świecie. Influencer tworzący na platformie Twitch.tv. Kanadyjczyk zgromadził na swoim kanale ponad 11,5 miliona obserwujących. Taki rezultat pozwala mu zajmować doskonałe, piąte miejsce na całym świecie pod względem kanałów na Twitchu. Swój sukces osiągnął dzięki bardzo zróżnicowanym treściom, które można zobaczyć podczas jego transmisji.

Reklama

Twórca znany jest głównie z grania w rozmaite gry, jak "Minecraft", "Call of Duty" czy różne symulatory oraz rozmawiania z widzami w ramach kategorii "Just Chatting". Lengyel jedną z ostatnich transmisji zapamięta jednak na bardzo długo. Jeden z widzów przekazał mu ogromną kwotę pieniężną, a streamer nie chciał uwierzyć, że to jest prawda.

Wielki datek dla streamera

Kanadyjczyk jest jednym z najlepiej zarabiających twórców w internecie. Influencer zarabia miesięcznie na różnych umowach wiele tysięcy dolarów miesięcznie. Jednak wpłata od jednego z widzów zrobiła na nim ogromne wrażenie. Gwiazdor otrzymał donate o wysokości ponad 43 tysięcy złotych.

Jeden z jego widzów przesłał kwotę o wartości dokładnie 9988 dolarów. "xQc" początkowo nie chciał wierzyć i sądził, że to jest efekt jakiegoś błędu. Jednak, gdy okazało się, że donate jest prawdą, nie mógł ukryć radości. Jak widać, nawet najwięksi twórcy na świecie potrafią docenić tak wielkie datki od swoich widzów. Nieczęsto zdarza się tak wielka kwota przekazana twórcy internetowemu. Sami zobaczcie, jak to wyglądało podczas transmisji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy