Reklama

Reklama

Twitch.tv: Streamerka otrzymała bana za niebezpieczną sytuację na drodze

​Na Twitch.tv coraz częściej możemy widzieć transmisje z działu "IRL", czyli nagrywane poza domem czy studiem, najczęściej na świeżym powietrzu lub w innych miejscach publicznych. Jedna z koreańskich streamerek ostatnio uległa niegroźnemu wypadkowi. Okazuje się, że władze platformy nie puściły tego płazem. Prawdopodobnie za to zbanowały influencerkę.

"Jinnytty" gwiazdą Twitcha w 2022 roku

Koreanka w tym roku jest jedną z gwiazd Twitch.tv. Jej szczyt popularności nastąpił w czerwcu, gdy odbywała różne podróże i transmitowała w kategorii In Real Life". Sukces był tak wielki, że kobieta była drugą najchętniej oglądaną streamerką na platformie w czerwcu. Jednak nie zawsze influencerka miała dobrą passę. Została już kilkukrotnie banowana.

Powodów tych kar było co najmniej kilka. Jeden z tych banów był na czas nieokreślony, lecz twórczyni wykazała odpowiednią skruchę i Twitch postanowił przychylić się do odwołania. Teraz jednak może być trudno. Koreanka po raz kolejny otrzymała zakaz na streamowanie. Wiele wskazuje na to, że powód jest znany, choć nie jest on oficjalnie podany.

Reklama

Gwiazda Twitcha ponownie zbanowana

Niedawno informowaliśmy o tym, że streamerka znana pod pseudonimem "jinnytty" spowodowała niebezpieczną sytuację. Podczas transmisji na żywo jechała elektryczną hulajnogą po jednej w Korei Południowej i z powodu nieuwagi uległa niegroźnemu wypadkowi.

Twitch jest bardzo czuły na tego typu incydenty. Zarządcom platformy zależy na tym, by na stronie nie były promowane zachowania, które mogą stanowić potencjalne niebezpieczeństwo.

Kobieta już wcześniej otrzymała karę za podobny występek, więc było niemal pewne, że ponownie zostanie zbanowana. Tak się też stało. Tym razem Twitch nie stosował żadnej taryfy ulgowej ani formy ostrzeżenia czy pouczenia. Oficjalnie również nie znamy powodu tego bana, lecz można śmiało zakładać, że chodziło o wspomniany wyżej incydent na jednej z ulic publicznych.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy