Reklama

Reklama

Twitch.tv: Streamerka wygrała ogromną kwotę w loterii

​Na Twitchu wielokrotnie promowane są różne formy hazardu. Budzi to obawy wśród wielu użytkowników, gdyż na tej platformie przebywa wiele małoletnich widzów, co jest dozwolone przez regulamin. Ostatnio jedna ze streamerek miała ogromne szczęście. Wygrała ogromną kwotę pieniężną.

Hazard na Twitchu jest bardzo popularną gałęzią, jeśli chodzi o pomysł na prowadzenie transmisji. Można go uprawiać w bardzo różny sposób. Jednym z popularniejszych sposobów na tak zwany gambling są oczywiście lootboxy.

To forma loterii powiązana najczęściej z grami wideo. Paczki, za które płacimy zawierają losowe przedmioty, karty czy ulepszenia. Najbardziej popularne lootboxy są w grach typu CS:GO czy FIFA.

Reklama

W strzelance są to skórki do broni czy rękawic zawarte w skrzynkach. Gracze mogą kupić skrzynki oraz klucze do nich, a następnie wylosować skórkę o różnej wartości. Ich ceny wahają się od kilku centów do nawet kilku tysięcy dolarów, w bardzo skrajnych przypadkach. Największe szanse są oczywiście na trafienie tych gorszych skinów.

W FIFA Ultimate Team działa to nieco inaczej. Tam kupujemy paczki z kartami do własnego składu. Również nie wiemy, na jakiego piłkarza możemy trafić, choć w przypadku gry od EA Sports, łatwiej jest wyłowić lepszego piłkarza.

Ostatnio jednak doszło do bezprecedensowej sytuacji. Jedna ze streamerek wygrała ogromną kwotę w zdrapce. Działo się to wszystko podczas transmisji na żywo na platformie Twitch.tv.

Mowa o Koreance "Ruruflower". Kobieta ujawniła, że na wygrała nagrodę zawartą na kuponie. Jej wartość wynosi 2 miliardy wonów południowokoreańskich, co w przeliczeniu daje około półtora miliona dolarów.

Radość tej streamerki była nie do opisania. Zaczęła płakać z radości i krzyczeć. Wideo z tego momentu osiągnęło ogromną popularność w sieci. Dzięki temu kobieta zyska z pewnością wielu fanów, którzy zostaną na jej transmisjach już na długo.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy