Reklama

Reklama

Twitch.tv: Znana streamerka zbanowana na platformie

​Codziennie na Twitchu zdarzają się sytuacje, które wykraczają poza regulamin platformy. Jednak niektóre z nich są bardziej zauważone przez administrację i odpowiednio karane. Z taką decyzją musiała zmierzyć się znana streamerka o pseudonimie "kyootbot". Banicja nie powinna trwać bardzo długo.

Regulamin na platformie Twitch.tv jest bardzo skomplikowany nawet dla samych twórców. Serwis należący do słynnego Amazona stawia coraz większe granice w swoich przepisach.

Jeszcze kilka lat temu były one dosyć liberalny. Wynikało to też z tego, że Twitch bardzo mocno rozszerzył treści na portalu. Kiedyś było dozwolone wyłącznie streamowanie gier wideo.

Reklama

Obecnie jest to platforma lifestyle’owa, gdzie można robić dosłownie wszystko, co jest dozwolone dla publiczności od 13 roku życia, a i takie stwierdzenie może budzić kontrowersje. Na Twitchu można znaleźć wiele kobiet, które w bardzo kontrowersyjny sposób prowadzą swoje transmisje. Budzi to niejednokrotnie duży sprzeciw wśród innych twórców.

Często za znacznie bardziej błahe kwestie otrzymują oni blokady na transmitowanie, a kobiety te unikają tego typu konsekwencji. Tym razem jednak doszło do zdaje się słusznego zbanowania jednego z kont. Karę poniosła bardzo kontrowersyjna streamerka, znana szerszej publiczności pod pseudonimem "kyootbot".

Kobieta od dłuższego czasu zachowuje się w bardzo kontrowersyjny sposób. Głównym przedmiotem kontrowersji jest ubiór kobiety. Zazwyczaj jest on bardzo skąpy i może przypominać bardziej styl stron dla dorosłych, a nie Twitch.tv. Mimo to nie znamy jeszcze oficjalnej przyczyny obecnego bana.

Można spotkać się z opiniami, że przyczyną takiej decyzji administracji może być brak moderacji czatu, na którym miały pojawić się treści niezgodne z regulaminem. Jako, że jest to pierwszy ban tej twórczyni, nie potrwa on zapewne zbyt długo.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy