Reklama

Reklama

Twitch.tv: Streamerka zbanowana permanentnie. Powodem... papier toaletowy

Kariera Indiefoxx na platformie Twitch zapowiadała się bardzo obiecująco. Streamerka podpadła jednak kilkukrotnie administracji portalu, a któraś już z rzędu nałożona na jej konto blokada doprowadziła w konsekwencji do permanentnego zakazu nadawania na platformie. Kobieta wyjaśnia teraz powody całkowitego bana, a te są... absurdalne.

Indiefoxx najwięcej słyszeliśmy w ubiegłym roku. Celebrytka wówczas nadawała bardzo często, wpasowując się w ten nieco bardziej dorosły trend panujący na Twitchu. Amerykanka transmitowała bowiem z wanny z hydromasażem, a nie obce była jej również tematyka ASMR, o której również było bardzo głośno.

Indiefoxx lubiła balansować na krawędzi, a za to czekały ją przykre konsekwencje. Streamerka otrzymała w ubiegłym roku aż sześć nałożonych na nią blokad konta. Kary związane były zwykle z nadmiernym eksponowaniem swojego ciała i transmisjami z pogranicza szeroko pojętej erotyki.

Reklama

Ostatnia banicja okazała się dla Indiefoxx opłakana w skutkach. Była to blokada permanentna, co przyczyniło się do tego, że gwiazda otrzymała całkowity zakaz wstępu na platformę Twitch. Od tej sytuacji minęło jednak trochę czasu. Dopiero teraz w jednym z podcastów kobieta wskazała przyczyny takiego stanu rzeczy.

Indiefoxx wyjaśniła, że ostatnia feralna transmisja prowadzona była przez nią w spodniach do jogi. Obcisła odzież poskutkowała tym, że u kobiety w dolnych partiach ciała zarysowywał się i uwypuklał tzw. camel toe. By rozwiązać ten problem, streamerka nawkładała sobie do spodni sporo papieru toaletowego.

Od czasu ostatniej banicji streamerka podjęła wiele prób przywrócenia swojego konta i usunięcia blokady konta. Wszystkie jednak jej apelacje kończyły się niepowodzeniem.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Indiefoxx | twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy