Reklama

Twitch.tv: Zbanowana gwiazda streamingu wściekła na platformę

"Indiefoxx" ponad rok temu została usunięta z platformy Twitch.tv. Powodem zakazu transmitowania było liczne łamanie regulaminu i brak poprawy w tym zakresie. Teraz Amerykanka próbuje odzyskać dawne konto. Do pomyślnego zakończenia tej sprawy jest jednak jeszcze bardzo daleko.

"Indiefoxx" gwiazdą kontrowersyjnego sektora Twitcha

"Indiefoxx", a właściwie Jenelle Dagres, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko, to była gwiazda platformy Twitch.tv. Amerykanka była jedną z twórczyń "basenowego" contentu, czyli nadawała w basenie w samym stroju kąpielowym, co budziło ogromne kontrowersje. Kobieta wielokrotnie była w ogniu krytyki za tematykę swoich streamów.

Reklama

Przedmiotem dyskusji był także bardzo odważny strój, jak na platformę, do której dostęp ma już 13-letnia młodzież. 27-latka ponad rok temu została zbanowana na czas nieokreślony.

Mogła zatem bardzo mocno drżeć o swoją przyszłość w branży streamingu. Teraz spróbowała swoich sił w walce o przywrócenie konta na Twitchu. Jednak po raz kolejny się nie udało.

"Indiefoxx" wylewa żale na Twitterze

"Z jakiego powodu nie przeczytaliście mojego odwołania od zakazu i udzieliliście mi automatycznej odpowiedzi, mówiąc, że jest to "zbyt niedawno", gdy minęło już ponad rok i 3 miesiące?" - zapytała kobieta administrację Twitcha poprzez profil na Twitterze.

Fani poparli gwiazdę internetu i w komentarzach pod postem udzielili dużego wsparcia influencerce, która od ponad roku nie może doczekać się na odbanowanie.  Trzeba jednak przyznać, że sama streamerka ponosi bardzo dużo winy za zaistniałą sytuację.

Przed permanentnym zamknięciem jej konta, była aż pięciokrotnie banowana na platformie, a następnie blokada ta zostawała zdejmowana. Nie można zatem mówić o tym, że Twitch nie dawał szans. Dawał ich wiele, aż najwidoczniej pewna granica została przekroczona.

Jak na razie nie wiadomo czy "Indiefoxx" kiedykolwiek wróci na Twitcha. Wiele wskazuje na to, że jej "odpoczynek" jeszcze trochę potrwa, o ile w ogóle będzie kiedykolwiek możliwość powrotu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv | Indiefoxx
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy