Reklama

Reklama

Twitch.tv: Streamerka zmieniła content dla większej liczby wyświetleń

​Twitch coraz bardziej idzie w stronę platformy dla nie najmłodszych widzów. Dlatego też tworzy wokół siebie wiele kontrowersji. Jedna z twórczyń internetowych próbowała robić karierę, grając na gitarze. To jednak się udało i została "zmuszona" do zmiany tematyki transmisji.

Nie ma co ukrywać, że Twitch staje się coraz bardziej lifestyle’ową platformą. Przez lata Twitch był symbolem streamingu gier wideo. Zarówno swoją rozgrywkę transmitowali amatorzy, jak i profesjonalni zawodnicy.

W tym serwisie można było oglądać praktycznie wszystkie najważniejsze rozgrywki esportowe na świecie z każdej dziedziny. To się jednak bezpowrotnie zakończyło już kilka lat temu.

Pierwszym dużym krokiem w kierunku nadania bardziej ogólnego charakteru tej platformie było wprowadzenie kategorii "Rozmowy". Umożliwiała ona content, który polegał tylko na rozmowie z widzami zgromadzonymi na streamie.

Reklama

Wywołało to spore kontrowersje wśród bardziej konserwatywnej widowni. Jednak na Twitchu można aktualnie wykonywać nieco ambitniejsze aktywności. Mowa o chociażby malowaniu obrazów, śpiewaniu czy tańczeniu.

Jedna ze streamerek próbowała zainteresować widzów grą na gitarze i śpiewaniem. "Kyootbot" prowadziła bardzo artystyczny stream. Nie przyciągnął on wielu widzów, pomimo niezaprzeczalnego talentu twórczyni internetowej.

Urodziwą influencerkę oglądało do 200 do 300 widzów, co jest skromną liczbą na Twitchu. Dlatego postanowiła ona nieco zmienić swój content. Charakter jej transmisji przybrał bardziej kontrowersyjną formę.

Zbiegło to się z powiększeniem grona publiczności do nawet kilku tysięcy. Influencerka z pewnością jest zadowolona z tego, jak wielu widzów ją teraz ogląda na Twitchu. Jednak to pokazuje, że na tej platformie nie trzeba być utalentowanym, by zrobić całkiem sporą karierę.

Najlepsze tematy

Reklama