Reklama

Reklama

Twitch.tv: Zbanowana streamerka przeniosła się do serwisu dla dorosłych

​Twitch obecnie jest platformą, na której znajduje się bardzo odmienny od siebie content. Można znaleźć tam gry wideo, tańczące osoby, pasjonatów gotowania czy śpiewania. Jedna z kobiet niedawno została zbanowana za nieodpowiedni strój przy...łowieniu ryb. Teraz odnalazła swoją nową przestrzeń do działalności.

Twitch zbanował za zbyt duży dekolt

Od kilku miesięcy platforma streamerska Twitch.tv stała się bardziej rygorystyczna. Mowa o zaostrzeniu kwestii regulaminowych w kwestii standardów społeczności skupionej wokół serwisu.

Dotyczy to zarówno twórców, jak i komentujących, czy rozmawiających ludzi ze streamerami na czatach głosowych. Bywa to niejednokrotnie bardzo kłopotliwe dla użytkowników Twitcha, gdyż nigdy w stu procentach nie można zapanować nad widzami.

Reklama

Nie zmienia to jednak faktu, że granica pomiędzy Twitchem a serwisami dla dorosłych coraz częściej jest zacierana. Nie jest trudno znaleźć streamerki, które wręcz słyną z szokowania widzów swoim bardzo skąpym ubraniem.

Wiele osób krytykuje takie zachowania. Zwracają uwagę na to, że Twitch jest dostępny dla użytkowników od 13 roku życia, więc małoletnie osoby mają łatwy dostęp do tych treści, które często są bardzo kontrowersyjne.

Kilka tygodni temu streamerka znana pod pseudonimem "ih3artpew" została zbanowana przez administrację Twitch.tv. Powodem tego zakazu było sugestywne demonstrowanie seksualnego contentu. Okazuje się, że twórczyni internetowa wraca, ale na zupełnie innej platformie.

Influencerka zmienia środowisko

Wiele streamerek z zagranicy, a także coraz częściej w naszym kraju interesuje się działalnością w serwisie OnlyFans. Portal ten nabiera w ostatnich latach bardzo mocno na popularności. Wiele twórczyń ze Stanów Zjednoczonych posiada tam konto i czerpie ogromne zyski finansowe.

Podobnym torem zdecydowała się pójść wyżej wspomniana "ih3artpew". Kobieta usunęła wszystkie posiadane dotąd konta w mediach społecznościowych. Jednak nie oznacza to, że zniknęła z sieci.

Kolejną jej "przystanią" okazało się OnlyFans. Prawdopodobnie będzie tam miała całkiem niezły zarobek, bo o jej "karierze" na Twitchu zrobiło się głośno, dzięki czemu wiele osób o kobiecie usłyszało.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy