Reklama

Twitch.tv: Znana influencerka zbanowana krótko po powrocie

​Corinna Kopf jest jedną z najbardziej znanych influencerek na świecie. Swoją karierę zaczynała na YouTubie, gdzie zyskała bardzo dużą sławę. Teraz kobieta wróciła na Twitcha i...szybko otrzymała bana. Co było powodem?

Aktualnie Kopf jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w amerykańskim internecie. Tylko na Instagramie jej konto obserwuje 1,77 miliona użytkowników. Znacznie więcej, bo ponad sześć milionów posiadaczy śledzi konto Amerykanki na Instagramie. W 2019 głośno zrobiło się o Kopf z uwagi na transfer do Facebook Gaming.

Wtedy platforma współzałożona przez Marka Zuckerberga dopiero rozkręcała swoją streamingową działalność i sprowadzała wiele gwiazd na wyłączność, by społeczność zaznajomiła się z nowym miejscem do oglądania streamów. Po ponad dwóch latach, w marcu tego roku Kopf wróciła na Twitcha. Spotkało się to z wielkim poruszeniem w mediach społecznościowych.

Reklama

Transmisje "In Real Life" osiągnęły bardzo wysoką popularność i były bardzo chętnie oglądane przez tysiące internautów. Przygoda Kopf z Twitchem jest jedna bardzo burzliwa.

Okazuje się, że 12 maja otrzymała tymczasowy zakaz streamowania na platformie od Amazona. Oficjalnie nie poznaliśmy powodu takiej decyzji, ale poinformowała o nim sama zainteresowana za pośrednictwem konta na Twitterze.

Przyczyną takiej decyzji administracji Twitcha był nieodpowiedni strój influencerki. Nie do końca wiadomo, o jaki rodzaj ubrania chodzi. Amerykanka jednak nie kryje oburzenia względem tej decyzji.

Skomentowała to słowami, że wiele innych kobiet jest bardziej kontrowersyjnie ubranych (na przykład w bikini) i nie dotykają ich żadne kary. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że Kopf jest na celowniku Twitcha i za wszystkie naruszenia będą nakładane kary.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy