Reklama

Reklama

W betę Call of Duty gra więcej osób niż w serie EA - FIFA i Battlefielda

​Modern Warfare 2 nawet jeszcze oficjalnie nie wyszło, a już w ramach beta testów przykuło uwagę blisko 110 tysięcy graczy na Steam w tym samym czasie.

110 tysięcy to oczywiście wciąż tylko ułamek ogólnej liczby fanów marki. Beta testy dotyczą nie tylko PC i Steama, ale też PS4, PS5 oraz fanów Xboxa. Ale nawet na podstawie samego tylko Steama widać jak duże jest zainteresowanie tytułem i jak wielu graczy nie może się doczekać nowej odsłony, która zadebiutuje już 28 października.

Z tak wysokimi wynikami, Modern Warfare znajduje się obecnie na szczycie list trendów oraz najbardziej popularnych premier Steam. W tyle pozostali tacy giganci rynku jak FIFA, Battlefield 2042, Dead by Daylight, Resident Evil Village czy nawet Elden Ring.

Reklama

Modern Warfare już bije największe marki

Jeśli natomiast przegapiliście możliwość zapisania się do pierwszej tury otwartej bety i zastanawiacie się czy gra warta jest tego całego zamieszania, to właśnie trwa druga - wystartowała w czwartek, 22 września. Jednak nie każdy może w niej wziąć udział.

W pełni otwarta i dostępna jest ona tylko dla posiadaczy konsol PlayStation. Jeśli natomiast macie któregoś Xboxa, to w Modern Warfare 2 zagracie tylko, jeśli zdecydowaliście się zamówić grę w przedsprzedaży. To jak to było z tym potencjalnym zaszkodzeniem rynkowi, o którym mówił Jim Ryan w kontekście przejęcia Activision przez Microsoft...?

To wciąż tylko beta testy

Przygotujcie się jednak na pewne problemy. Jak to z wersjami beta bywa, gra nie należy póki co do najbardziej stabilnych czy wolnych od usterek. Problemy sprawiają głównie crashe i różnego rodzaju kody błędów - szczególnie w wersjach na PC oraz konsole Microsoftu. Natomiast informacje o wszelkich większych pracach serwisowych na serwerach gry znajdziecie na oficjalnym koncie Modern Warfare 2 na Twitterze.

Sygnały o problemach mogą też pojawiać się w serwisie DownDetector. Jeśli natomiast nic nie wskazuje na błędy po stronie gry czy serwerów, a Wy wciąż będziecie mieli problemy z normalną rozgrywką, polecamy restart gry, urządzenia na którym gracie, a w skrajnych przypadkach także waszego routera. Oby jednak takich problemów było jak najmniej.Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy