Reklama

Reklama

YouTube: Gwiazda internetu tłumaczy, dlaczego porzuciła marihuanę

​Rachell “Valkyrae" Hofstetter jest jedną z najbardziej wpływowych influencerek na świecie. Współzałożycielka organizacji 100 Thieves przyznała ostatnio, że była palaczką marihuany. Podała jednak powody, dla których nie stosuje już tej używki.

Marihuana popularną używką wśród młodzieży

Marihuana od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych używek wśród młodych ludzi. Roślina ta należąca w wielu krajach do segmentu "narkotyków miękkich" jest przedmiotem wielu sporów. W niektórych krajach jest dozwolone posiadanie tej używki, a w innych za to grozi kara grzywny lub nawet więzienia.

Na całym świecie istnieje wiele ruchów, które walczą o zalegalizowanie marihuany, choć to temat, który mocno dzieli społeczeństwo i ma wielu przeciwników. W niektórych stanach w USA marihuana jest w pełni zalegalizowana. O swojej przygodzie z tą używką opowiedziała "Valkyrae" - jedna z najbardziej wpływowych osobowości internetowych w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Oznacza to, że używała ona tego narkotyku w formie leku. Od kilku lat również w Polsce medyczna marihuana jest zalegalizowana, lecz można ją nabyć jedynie po odpowiedniej konsultacji z lekarzem i wystawieniu recepty. 

Teraz kobieta utrzymuje, że marihuana nie jest jej potrzebna do życia i nie stosuje tej używki. Nie podobało jej się, że narkotyk rozleniwia ją, a dostęp do marihuany bez różnych chemicznych dodatków jest bardzo trudny i pochłania bardzo dużo pieniędzy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Valkyrae | twitch.tv | youtube

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy