Reklama

100 Thieves wróci do CS-a? Znamy stanowisko jednego z właścicieli

Jeden z właścicieli 100 Thieves - Nadeshot wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu organizacji na mapę świata Counter-Strike’a. Jak informuje były profesjonalny gracz Call of Duty amerykański klub nadal ma na uwadze zakontraktowanie składu CS-a.

100 Thieves i CS, czyli nieszczęśliwa miłość

Powiedzieć, że 100 Thieves nie miało szczęścia do składów CS-a to jak nic nie powiedzieć. Organizacja po raz pierwszy zdecydowała się wejść na scenę Counter-Strike’a w 2017 roku, kontraktując zespół na którego czele stali ówcześni wicemistrzowie świata z Immortals. Niestety ekipa ta nie zdołała rozegrać dla amerykańskiego klubu nawet jednego spotkania, a na domiar złego była zmuszona zrezygnować z uczestnictwa na ELEAGUE Major Boston z powodu problemów wizowych.

Reklama

Następnie 100 Thieves ponownie zdecydowało się postawić na sprawdzoną piątkę i powracając na scenę CS-a zakontraktowało ex-Renegades, które sensacyjnie zajęło 3-4. miejsce na Majorze w Berlinie. Sam początek ekipy Liazza z barwach amerykańskiej organizacji był niezwykle obiecujący bowiem w debiucie wywalczyli wicemistrzostwo Intel Extreme Masters Beijing, przegrywając w finale 0 do 3.

Niestety kolejne miesiące były już znacznie gorsze dla popularnych Złodziei. Ponadto paraliżująca międzynarodowe turnieje pandemia wymusiła na amerykańskiej organizacji zamknięcie swojej sekcji Counter-Strike’a i wystawienie graczy na listę transferową.

100 Thieves nie zamierza składać broni

100 Thieves najwyraźniej nie powiedziało jednak ostatniego słowa na arenie Counter-Strike’a. Jeden z CEO organizacji - Nadeshot w ostatnim z wywiadów wyjawił, że klub nadal rozważa zakontraktowanie swojej piątki w CS-ie. Amerykanin dostrzega, że wraz z premierą Counter-Strike’a 2 może dojść do twardego resetu na scenie, który pobudzi kondycję gry za oceanem.

W poprzednich tygodniach pierwsze ruchy ku temu, by ponownie zaistnieć w popularnej grze FPS Valve, poczyniło także TSM, kontaktując się z Peterem "Dupreehem" Rasmussenem oraz Audrickiem "JACKZEM" Jugiem.  

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: 100 Thieves | Counter-Strike
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy