Reklama

Reklama

Blizzard "finalizuje" tryb fabularny Overwatcha 2

​Jeden z głównych argumentów za stworzeniem Overwatcha 2 wciąż nie ujrzał światła dziennego. Blizzard ponownie zaadresował brak trybu fabularnego w ich nowym FPS-ie.

Społeczność Overwatcha 2 ma się dobrze, cieszy się nowym wydarzeniem z okazji chińskiego nowego roku i związanymi z nim atrakcjami. Większość graczy niezadowolony ze stanu sequela odeszła już w stronę innych produkcji i gra może pochwalić się dużą, wierną społecznością. Co więcej, Blizzard coraz bardziej ochoczo otwiera dyskusję ze swoimi fanami, czego dobrym przykładem powinien być kolejny sezon.

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że sequelowi daleko jest do ideału i wciąż trudno jest zrozumieć, co dokładnie zachęciło Blizzard do stworzenia zupełnie nowej gry, przez lata odstawiając na bok pierwszego Overwatcha. Jednym z głównych argumentów za tą decyzją był tryb fabularny, który wciąż nie zawitał do dwójki.

Temat ten ponownie zaadresował Aaron Keller, reżyser Overwatcha 2, w wywiadzie dla NME. Keller poinformował krótko, że Blizzard "finalizuje" tryb fabularny i potwierdził, że powinien on zadebiutować jeszcze w tym roku. Produkcja idzie wolniej niż oryginalnie zakładano, ale decyzję o opóźnieniu premiery Keller wciąż uważa za słuszną.

Niestety na ten moment nie wiemy dużo na temat trybu fabularnego Overwatcha 2. Zapowiada się on bez wątpienia na obszerną aktualizację, którą będzie można cieszyć się przez dziesiątki godzin. Do tej pory widzieliśmy jednak tylko kilka krótkich komentarzy i dużo ogólników. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy