Reklama

Reklama

Call of Duty: Black Ops 3 - wyciekł fragment kampanii osadzonej w otwartym świecie!

​Nowe przecieki z Call of Duty: Black Ops 3 ukazują skasowaną kampanię, osadzoną w otwartym świecie, z gotowymi mapami, modelami i trybami, w które gracze już nigdy nie zagrają.

Seria nowych informacji ujawniła jak mogła wyglądać skasowana wersja kampanii singleplayer Call of Duty: Black Ops 3, osadzona w otwartym świecie, pozwalając graczom ujrzeć to, w co już nigdy nie zagrają. Już kilka lat temu Jason Schreier, branżowy insider, wspominał, że taka kampania powstawała, ale wszyscy raczej dość szybko o tym zapomnieli. Teraz jego informacje się potwierdzają, a gracze mogą zobaczyć co zostało skasowane.

Reklama

Oczywiście kampanie singleplayer w Call of Duty nie są niczym wyjątkowym, ale do tej pory były to historie bardzo liniowe. Jedyną różnicą, jaką mogło się pochwalić Call of Duty: Black Ops 3 w porównaniu do utartego schematu, była możliwość przejścia kampanii w trybie co-op, dla maksymalnie czterech graczy.

Ujawnione grafiki muszą pochodzić z wczesnej wersji gry - według autora przecieku jest to build, który powstał w około rok i nie ma w nim jeszcze większości mapy, albo dostęp do jej fragmentów jest zablokowany. Screeny prezentują również huby, które miały pomagać graczom w eksploracji oraz zapisywaniu postępów. Gra miała dysponować systemem dnia i nocy - generalnie cały zamysł wygląda niezwykle ciekawie, ale niestety do finalnej wersji przetrwały tylko niektóre elementy.

“Informator", który ujawnił screeny, prawdopodobnie sporo ryzykował, bo jego konto na Reddicie jest obecnie niedostępne. Być może nadal obowiązuje go (lub ją) umowa z Treyarch, a sama firma nadal wiąże jakieś plany z tymże buildem i dlatego nikt nigdy nie powinien go zobaczyć.

Na chwilę obecną wiemy, że projekt został skasowany, ale być może studio przymierza się do wykorzystania zawartych tam pomysłów i elementów w kolejnej części gry. Dlatego z jednej strony oczywiście szkoda, że gra w tej wersji nigdy nie powstała, z drugiej - o ile samo Treyarch nie wykorzysta tamtych pomysłów, to być może kiedyś pokuszą się o to modderzy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 3 | Activision Blizzard

Reklama