Reklama

EA Sports FC 24: Postać ze znanego serialu nie wróci do gry

Piłkarska gra EA Sports FC 24 jest jednym z hitów tegorocznej jesieni. Produkcja Kanadyjczyków oficjalnie zadebiutuje 29 września, lecz od kilku dni posiadacze wczesnego dostępu już mogą cieszyć się rozgrywką. Niestety deweloperzy mają złą informację dla graczy. Ted Lasso nie będzie już dostępnym menadżerem.

"Ted Lasso" wielkim serialowym hitem

"Ted Lasso" opowiada historię tytułowego trenera footballu amerykańskiego - w tej roli Jason Sudeikis - który przybywa do Wielkiej Brytanii, by objąć posadę trenera drużyny piłkarskiej. Coś, co miało zakończyć się katastrofą, staje się sukcesem. Nie tylko na poziomie fabularnym, ale też streamingowym.

Wracając jednak do fabuły, pewne sploty wydarzeń sprawiają, że trafia on do profesjonalnej angielskiej drużyny piłkarskiej i ma objąć stery klubu AFC Richmond, który spada z Premier League do Championship. Serial ma charakter komediowy, choć nie brakuje bardziej dramatycznych wątków, które skłaniają do różnych przemyśleń.

Reklama

Dzięki tej produkcji możemy w pewien sposób poznać funkcjonowanie klubu piłkarskiego od środka, zagłębić się w relacje między zawodnikami czy sztabem szkoleniowym. "Ted Lasso" został bardzo ciepło przyjęty przez widzów. Według ocen jest to jeden z najlepszych seriali na rynku w ostatnich latach.

W marcu światło ujrzał trzeci i prawdopodobnie jednocześnie ostatni sezon serialu. Natomiast nieco wcześniej - wrześniu ub. roku ogłoszono, że postać Teda Lasso będzie dostępnym menadżerem w trybie offline w grze FIFA 23, a klub z Richmond został dodany jako kolejny zespół. Okazuje się jednak, że współpraca nie będzie kontynuowana w nowej grze.

Ted Lasso poza EA Sports FC 24

Sympatyczna postać Teda Lasso wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy. Kanadyjczycy, którzy wyprodukowali EA Sports FC 24 mają jednak złą wiadomość dla fanów serialu. Otóż w ich nowej produkcji nie będzie dostępny klub AFC Richmond ani jego charyzmatyczny trener. Umowa pomiędzy EA Sports a posiadaczami praw do serialu wygasła i nie została przedłużona.

Jak na razie nie wiemy, czy tak będzie już do końca, czy jednak podmioty znajdą porozumienie, a Ted Lasso oraz jego brytyjska drużyna zostaną dodane do EA Sports FC 24, w którejś z aktualizacji. Fani w mediach społecznościowych wyrazili duże rozczarowanie brakiem dalszej współpracy. Serial "Ted Lasso" osiągnął wielką sławę na całym świecie i amerykański trener był świetnym dodatkiem do gry.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy