Reklama

Reklama

FaZe Clan odnowił współpracę z amerykańskim oddziałem McDonald's

​FaZe Clan w CS:GO święci w tym roku największe triumfy w historii. Drużyna wygrała w końcu turniej rangi Major, po raz pierwszy w swojej historii. Rozwój "klubu" powoduje, że sponsorzy są zainteresowani współpracą. Tym razem zawarto porozumienie ze słynną siecią restauracji ze Stanów Zjednoczonych.

Wielkie przedsiębiorstwa standardem w esporcie

Sport elektroniczny obecnie stoi na tak wielkim poziomie pod względem finansowym czy marketingowym, że nikogo nie dziwi zaangażowanie ze strony wielkich firm. Już kilka lat temu na stroje organizacji sportowych trafiały takie marki jak Visa, Audi, Mercedes czy Nissan.

Rozgrywki esportowe są oglądane przez wiele milionów kibiców na całym świecie, więc dla potężnych firm jest to sposób dotarcia do kolejnych konsumentów. Na polskim rynku również mamy takie sytuacje. Red Bull jest sponsorem organizacji HONORIS, a AGO Esports współpracuje z firmą odzieżową Puma, która jest sponsorem technicznym polskiego "klubu".

Reklama

Teraz FaZe Clan ogłosił przedłużenie umowy z jedną z najbardziej znanych sieci restauracji na świecie. O którym przedsiębiorstwie mowa?

FaZe Clan odnawia partnerstwo z McDonald’s

Otóż jedna z największych organizacji na świecie - FaZe Clan postanowiła odnowić partnerstwo z siecią McDonald’s. Amerykańska organizacja już wcześniej współpracowała z siecią McD. Nowa umowa pozwoli uruchomić szereg nowych inicjatyw, które będą zawierały ekskluzywne i oryginalne treści. Jak na razie wszystko brzmi bardzo zagadkowo.  O swoich wrażeniach powiedziała jedna z osób decyzyjnych w amerykańskim McDonald’s:

Szczegóły umowy nie są znane. Jak na razie nie wiemy, jaki okres będzie obejmowało nowe porozumienie oraz jak wyglądają kwestie finansowe. Można jednak zakładać, że kontrakt warty jest miliony dolarów, gdyż FaZe Clan należy do potentatów wśród organizacji esportowych na rynku. W przeszłości z marką współpracowała także Legia Warszawa.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy