Reklama

Reklama

Fortnite: Nowa, duża aktualizacja już w grze, a w niej brak budowania i cała paleta skinów

​Fortnite Sezon 2 Rozdział 3: Rebelia jest już w grze. Twórcy z Epic Games zaimplementowali wiele nowości. W rozgrywce pojawi się także duża ilość nowych skinów. Na uwagę zasługuje tryb... bez budowania, co w przypadku Fortnite jest dosyć innowacyjnym mechanizmem.

Fortnite bez budowania. To się dzieje!

Już jakiś czas temu, informowaliśmy o tym na łamach portalu, że według wszelkich przecieków, Fortnite ma otrzymać tryb, który będzie opierał się tylko na strzelaniu. W przypadku najpopularniejszej gry typu battle royale - to istna rewolucja!

"Waszemu bezpieczeństwu służą teraz Nadosłony, dodatkowa ochrona poza zdrowiem i osłoną. To wasza pierwsza linia obrony: Nadosłona jako pierwsza przyjmie wycelowane w was strzały. Odnawia się nawet po tym, jak zostanie wyzerowana" - czytamy w opisie aktualizacji.

Reklama

Zmiany w poruszaniu się w grze

Oprócz tego, gracze mają teraz możliwość szybkiego poruszania się. "Oczywiście, utrzymywanie takiej prędkości w nieskończoność nie jest możliwe, dlatego nowy sprintomierz pokaże wam, kiedy zwolnicie" - piszą developerzy.

Ruch urozmaicony został jeszcze poprzez dodanie wspinaczki. Gracz będzie mógł podciągać się do góry przy wykorzystaniu rąk na podestach, platformach i innych nawierzchniach. Jeśli chodzi o mechanikę ruchu, do rozgrywki zaimplementowano uderzenie barkiem. Można w ten sposób wyważać drzwi i szyby przy pomocy wślizgu.

Nowe bronie, przedmioty i urządzenia

Z istotniejszych zmian, które zagoszczą w Fortnite to przede wszystkim asortyment broni, który ulega zmianie. W rozgrywce pojawi się Bojowy pistolet maszynowy oraz Strzelający krótką serią karabin Napastnik. Z innych urządzeń, zaimplementowano specjalny pług, który można montować na każdym pojeździe z Przejażdżki, by zwiększać potencjał taranujący, a także palnik naprawczy, który służy do leczenia pojazdów.

Paleta skórek... i jeszcze więcej... skórek...

Karnet bojowy tego sezonu zawierał będzie Najwyższego Czarnoksiężnika i Mistrza Sztuk Mistycznych, a także... Doktor Strange’a, którego będzie można odblokować. Przed nim, do uzyskania będą takiego postacie jak: Tsuki 2.0, Gunnar, Urojona, Kiara K.O., Początka, Erisa. W późniejszym etapie sezonu, do odblokowania pozostanie Prowler.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy