Reklama

Reklama

Fortnite. Rozdział 3 Sezon 4 – wyciek informacji, skinów. Co wiemy?

Epic Games dba o to, by regularnie w Fortnite pojawiała się nowa zawartość. Po sieci krąży właśnie spory przeciek, który rzuca nieco więcej światła na to, co możemy uświadczyć w nadchodzącym 4 Sezonie 3 Rozdziału w popularnej grze battle royale.

Fortnite. Darth Vader, Indiana Jones i John Cena skradli serca graczy

Sezon 3 Rozdziału 3 wraz ze swoim debiutem na początku czerwca wniósł do gry sporo świeżości. Nowy karnet bojowy spotkał się z uznaniem ze strony społeczności graczy. Pojawiło się w nim bowiem sporo postaci budzących nostalgię przy akompaniamencie legendarnych skinów w postaci kultowego Dartha Vadera.

Sporym echem odbił się również debiut Indiany Jonesa. Gracze chętnie wykonywali i nadal wykonują zadania, które uprawniają ich do zdobycia skórki z wizerunkiem znanego bohatera legendarnej serii filmów i owianego chwałą wśród kinomaniaków archeologa. Wcale nie mniejszym uznaniem cieszy się skin popularnego amerykańskiego wrestlera Johna Ceny. Legenda WWE zapowiedziała kilka dni temu, iż nie sądziła, że skórka z wizerunkiem jego postaci będzie cieszyć się wśród graczy tak olbrzymią popularnością.

Reklama

Koniec Sezonu 3 Rozdziału 3 to z kolei początek czegoś nowego

Sezon 3 Rozdziału 3 zakończy się w połowie września, więc do tego czasu każdy gracz Fortnite ma szansę na zdobycie maksymalnego poziomu karnetu bojowego. Ta sztuka udała się już całkiem sporej rzeszy graczy, która teraz ochoczo wypatruje nowości, które zagościć mogą w grze w nadchodzącym, czwartym sezonie trzeciego rozdziału

Oficjalna data premiery Sezonu 4 Rozdziału 4 nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że ten zadebiutuje niemal od razu po zakończeniu poprzedniego sezonu. Jak to zwykle bywa, Epic Games z pieczołowitością zwieńcza sezony, więc spodziewać się można się specjalnego wydarzenia, podczas którego doczekamy się m.in. zmian na mapie i pojawienia się wielu innych rzeczy (bronie, skiny).

Fortnite. Sezon 4 Rozdział 3. Co pojawi się w nowym sezonie?

Przede wszystkim coraz częściej słyszymy o tym, że Fortnite otrzyma całkowicie nowy tryb oparty na perspektywie trzeciej osoby. Oznacza to tyle, że popularny battle royale wyszedłby poza schemat, a świat w grze obserwowalibyśmy z perspektywy osoby trzeciej, niczym w strzelankach rodem z Call of Duty czy Battlefield.

Z całą pewnością to nowinka, którą sklasyfikowalibyśmy na tym samym poziomie rewolucyjnym co debiutujący kilka miesięcy temu tryb "Zero Budowania", który na nowo zdefiniował Fortnite jako grę z gatunku battle royale.

Oprócz powyższego, po sieci krąży przeciek opublikowany przez użytkownika działającego na Twitterze jako "D3NNI". Krótki 11-sekundowy klip prezentuje skiny, które mogą zadebiutować w grze już w przyszłym sezonie.

Wiele wskazuje na to, że Epic Games jeszcze bardziej poszerzy swoją współpracę z uniwersum Marvela. Listę postaci, które zadebiutować mogą w grze już w przyszłym sezonie, prezentujemy poniżej. Są to:

  • Vision - członek Avengers, superbohater uniwersum
  • Hulk - trzymetrowy olbrzym
  • Iron Patriot - bohater Marvel Comics
  • Gwen Stacy - postać kojarzona najczęściej z komiksów o Spider-Manie
  • Miles Morales - kolejny bohater Marvela

Z całą pewnością powyższe skiny idealnie wpasowują się w konwencję, która aktualnie dominuje w Fortnite. Nie są to jednak oficjalne i potwierdzone informacje, więc nie należy traktować ich jako coś pewnego. Istnieje jednak duża doza prawdopodobieństwa, że finalnie zagoszczą one w grze.

Nie ulega również wątpliwości, że modernizacje przejdzie spora część mapy. O tym aspekcie nie wiadomo jednak zbyt wiele. Epic Games praktycznie co sezon zmienia pewne miejsca. Niektóre ulegają destrukcji, a w ich miejsce pojawiają się nowe lokacje. Z kolei zdarza się równiez tak, że miejscówki przechodzą jedynie kosmetyczną przemianę.

Podobnie dzieje się z broniami. Ich rotacja w Fortnite występuje bardzo często, a wraz z biegiem sezonu do dyspozycji graczy twórcy oddają zupełnie inny arsenał.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy