Reklama

Reklama

Gwiazda Twitcha tłumaczy, dlaczego nie planuje mieć dzieci

​Rachell "Valkyrae" Hofstetter jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet wśród amerykańskich influencerek. Kobieta tworzy filmy na YouTube, streamuje oraz jest właścicielką jednej z organizacji esportowych. Niedawno została zapytana o macierzyństwo. Podzieliła się swoją opinią na ten temat podczas transmisji na żywo.

Valkyrae topową gwiazdą w sieci

"Valkyrae" to jedna z największych streamerek w branży. Amerykanka posiada ponad 3,6 milionów subskrybentów w serwisie YouTube. Według wszystkich statystyk i źródeł, 30-latka jest najchętniej oglądaną kobietą na wspomnianym portalu streamingowym.

Laureatka nagrody Game Award jest również współwłaścicielką esportowej organizacji 100 Thieves, dla której od kilku lat tworzyła głównie treści. Teraz regularnie występuje w podcaście "100 Thieves Cast".

Reklama

Na jednej z ostatnich swoich transmisji poruszyła temat macierzyństwa. To kwestia, która bywa często bardzo trudna i influencerzy nierzadko unikają wypowiedzi na ten temat. Gwiazda internetu ze Stanów Zjednoczonych nie pozostawiła wątpliwości, jakie ma zdanie na ten temat. Wielu fanów mogłoby być zaskoczonych zdaniem YouTuberki.

Influencerka nie planuje dzieci

Gwiazdy streamingu bardzo często odkładają macierzyństwo na później. Wynika to z faktu, że tworzenie podczas ciąży mogłoby być nieco utrudnione, a co za tym idzie, rozgłos malałby z każdym tygodniem mniejszej aktywności. "Valkyrae" przyznała, że jak na razie nie wyobraża sobie przestać pracować i zająć się macierzyństwem.

Hofstetter jednocześnie uważa, ze byłaby dobrą mamą, gdyby już podjęła decyzję o potomstwie. - Widzę siebie jako dobrą mamę, ale nie wiem. Myślę, że przemyślałbym wszystko do tego stopnia, że nie chciałbym, aby moje dziecko chodziło do szkoły publicznej. Te decyzje, wszystkie mają znaczenie. Czy dziecko ma chodzić do szkoły publicznej lub prywatnej? Oba mają plusy i minusy - zastanawiała się gwiazda.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy