Reklama

Infinity Ward ujawnia pierwsze szczegóły drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2

​Przesunięta premiera drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Infinity Ward postanowiło ujawnić kilka zmian planowanych na tę aktualizację.

Call of Duty jest aktualnie na dosyć trudnym etapie. Od kilku tygodni społeczność coraz głośniej mówi o tym, że grze brakuje bardziej znaczącego contentu. W większym stopniu dotyczy to Modern Warfare 2, które wciąż czeka na niektóre funkcje wcześniej dostępne w podstawowych wersjach poprzednich odsłon, ale Warzone 2 też ma pewne problemy.

Reklama

Infinity Ward najwyraźniej zauważyło te dyskusje prowadzone wśród społeczności i postanowiło uspokoić swoich graczy. Na blogu Call of Duty pojawił się obszerny wpis zapowiadając planowane na drugi sezon zmiany i nowości, jakie wzbogacą wtedy popularny battle royale.

Jedną z największych zmian wydaje się na pierwszy rzut oka powrót do starego 1v1 Gułagu. Aktualna wersja doczekała się drobnych usprawnień i już niedługo walczyć będzie tam tylko dwójka graczy. Zespół pracuje również cały czas nad nową, dedykowaną 1v1 Gułagowi mapą, więc będzie to prawdopodobnie rozwiązanie, które zostanie z nami na dłużej.

Zmian doczeka się również sposobów lootowania. Po śmierci gracze będą teraz wyrzucać pod siebie posiadane przedmioty, a ich przeciwnicy będą mogli szukać przedmiotów na podłodze, zamiast przeglądać ich plecaki. Największymi wydarzeniami drugiego sezonu jak na razie wydają się zmiany, które przywracają stan gry do tego z pierwszej części Warzone.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Infinity Ward | Call of Duty: Warzone 2