Reklama

Reklama

Kolejny popularny streamer dostanie swój skin w Fortnite

​Interakcja Epic Games ze społecznością popularnego battle royale trwa w najlepsze. Najnowszym efektem starań twórców jest zapowiedziany właśnie skin. Do gry trafi Ali-A.

Regularne kolaboracje to jeden z najsilniejszych elementów Fortnite. Kiedy deweloperzy nie wprowadzają akurat jakiejś nowej mechaniki albo tymczasowo nie pozbywają się budowania Epic Games przynosi fanom skiny ze znanych filmów oraz gier.

Przez ostatnie lata nieustającej popularności Fortnite widzieliśmy już dziesiątki różnych skinów. W sklepie był chociażby Wolverine, Spider-Man czy Tony Stark. Gracze mogli wcielić się nawet w gwiazdy Hollywood albo koszykówki. Jedną z inicjatyw Epic jest Icon Series, w skład której wchodzą kilku popularnych streamerów.

Reklama

Ali-A ogłosił właśnie na Twitterze, że to on będzie kolejnym twórcą, który dostanie własnego skina w Fortnite. Powyżej możecie zobaczyć prezentację tego skina wraz z różnymi jego wariantami. Skin trafi do sklepu 20 maja o 2:00.

Samo dołączenie Ali-A do Icon Series nie jest zapewne wielkim zaskoczeniem dla większości fanów Fortnite. Ali-A to twórca z ponad 17 miliona subskrypcji na YouTube, który znany jest przede wszystkim z gry battle royale Epic Games oraz Call of Duty. Dla jego widzów będzie to doskonały sposób, żeby wyróżnić się ponad pozostałymi graczami.

Najlepsze tematy