Reklama

Reklama

Overwatch 2: Kiedy ruszają serwery gry?

Do premiery Overwatcha 2 została już tylko chwila. Po latach oczekiwań sequel popularnego shootera Blizzarda szykuje się na wpuszczenie wszystkich swoich fanów.

Kiedy wstają serwery?

Swój żywot zakończyła już pierwsza część Overwatcha. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Blizzarda, Overwatch 2 będzie zamiennikiem dla swojego poprzednika. Overwatch znika w rezultacie z Battle.netu oraz konsol, a w jego miejsce pojawia się sequel. Krótką przerwę pomiędzy obiema grami twórcy mają wykorzystać na przygotowanie serwerów.

Reklama

Gra ma zostać oficjalnie uruchomiona 4 października 2022 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Blizzard zaznaczył jednak, że plany te mogą ulec zmianie. Jeżeli coś nie pójdzie po myśli deweloperów, możemy doczekać się opóźnień.

Warto mieć również na uwadze fakt, że Overwatch 2 to gra darmowa. O 21:00 wpuszczeni zostaną wszyscy gracze i biorąc pod uwagę minimalną barierę wejścia, może ich być bardzo dużo, co podda pod egzamin serwery Blizzarda.

Początek pierwszego sezonu Overwatcha 2

Razem z premierą gry debiutuje również pierwszy sezon Overwatcha 2. W jego skład wchodzą trzy nowe postaci, sześć nowych map i tryb gry Push.

Ponadto, głównym bohaterem sezonu będzie Battle Pass. Przepustka sezonowa zawiera 80 poziomów i dzieli się na część płatną oraz darmową. Podobnie jak wiele innych Battle Passów, wersja premium kosztuje ok. 10 dolarów i gwarantuje znacznie więcej nagród. Łącznie w ręce posiadaczy płatnego Battle Passa trafi siedem legendarnych skinów, pięć epickich, 2000 Overwatch Coinów oraz ekskluzywna Ikonka.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy