Reklama

Overwatch: Popularny streamer nie żyje. Fani pogrążeni w smutku

​Cała społeczność gry Overwatch wstrzymała oddech. Streamer znany w sieci lepiej jako "Joomla25" nie żyje. Informacja po raz pierwszy ujrzała światło dzienne za pośrednictwem środowisk i społeczności związanych z twórcą.

"Joomla25" zapewniał swoim wiernym widzom tysiące godzin rozrywki podczas prowadzonych przez tego twórcę transmisji na żywo przy esportowej produkcji od Blizzarda, popularnej grze Overwatch.

Streamer kojarzony był przez większość sceny profesjonalnych zawodników, jak również także przez zwykłych graczy, którzy teraz licznie przywołują wszystkie związane z nim ciekawe sytuacje, momenty i pogawędki, w których mieli okazje uczestniczyć.

Reklama

"Joomla25" obserwowany był w największym serwisie streamerskim Twitch.tv przez ponad 50 tysięcy osób. Jego transmisje, które jak już wspomniano skupiały się głównie na kultowej strzelance Overwatch, przyciągały średnio sto widzów śledzących zmagania swojego ulubionego twórcy.

Dostarczał rozrywkę swoim widzom przy popularnym Overwatchu

Informacja o śmierci streamera ujrzała światło dzienne za sprawą jednego z użytkowników, który wraz z "Joomlą" partycypował wśród społeczności graczy w serwisie Discord.

Hołd "Joomli" oddała także duża część społeczności graczy Overwatcha zgromadzona w serwisie Reddit. W licznych komentarzach internauci ubolewają teraz tę ogromną stratę, jaką bez wątpienia jest odejście popularnego twórcy i streamera. Powody śmierci nie są znane.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch | Blizzard Entertainment
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy