Reklama

Reklama

Project Aurora - Call of Duty: Warzone zmierza na urządzenia mobilne?

​Ruszyły wczesne testy Projektu Aurora. Według kilku informacji, które do tej pory dostaliśmy, jest to długo wyczekiwany Call of Duty: Warzone na smartfony. PUBG Mobile może potencjalnie dorobić się sporej konkurencji.

Podczas swojego rocznego raportu finansowego Activision jasno dało do zrozumienia, że Call of Duty Mobile jest bardzo dużym sukcesem. Gra przekroczyła 650 milionów pobrań, podbiła niemalże cały świat i nie przestaje się rozwijać, dzięki zaangażowaniu społeczności oraz deweloperów.

Nic więc dziwnego, że kolejnym krokiem dla Activision jest nie tylko gra mobilna w świecie Warcrafta, której prezentację niedawno oglądaliśmy, ale również rozwój uniwersum Call of Duty.

Reklama

Na oficjalnej stronie popularnego shootera pojawiło się krótkie ogłoszenie nowego tytułu - Projektu Aurora. Gra nie ma jeszcze konkretnej nazwy i do premiery dużo może się jeszcze zmienić, ale na pierwszy rzut oka Projekt Aurora wygląda na mobilny Warzone. Dla fanów śledzących newsy dotyczące battle royale nie będzie to wielkie zaskoczenie, bowiem plotki o takich planach krążą od dłuższego czasu.

Razem z ogłoszeniem opublikowano również krótkie FAQ. Activision informuje tam, że nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, a gra jest na etapie zamkniętej alphy, więc dostęp do testów ma tylko ograniczona liczba graczy. Wiemy jednak, że powstaje battle royale i przy odrobinie szczęścia, z zamkniętej alphy opublikowane zostaną jakieś fragmenty gameplayu.
Najlepsze tematy

Reklama