Reklama

Reklama

QTCinderella: "Byłam szykanowana, ale teraz będę nieść pomoc innym"

QTCinderella wyrosła na prawdziwą gwiazdę Twitcha. W dużej mierze to zasługa wydarzenia The Streamer Awards, które internetowa celebrytka miała przyjemność prowadzić. W szczerym wywiadzie z serwisem InvenGlobal Amerykanka podzieliła się częścią swojej przeszłości, a tak jak się okazuje, nie była usłana różami.

The Streamer Awards to największe wydarzenie przeznaczone wszystkim twórcom serwisu Twitch.tv. Ten event to nic innego jak gala rozdania nagród tym streamerom, którzy w ubiegłym roku odnotowali najlepsze wyniki i osiągnięcia w poszczególnych kategoriach.

W 2022 roku odbyło się pierwsze historyczne takie wydarzenie. Dodajmy, że cykl ten zainicjowany został przez wschodzącą gwiazdę streamingu znaną jako "QTCinderella". Całe przedsięwzięcie zorganizowane zostało z dużym rozmachem i odbyło się w Fonda Theathre w Los Angeles. Transmisja na żywo zgromadziła ponad 380 tysięcy oglądających w szczytowym momencie.

Reklama

Tak duży sukces, z jakim spotkało się to wydarzenie, wymiernie przekłada się na wzrost popularności osoby, które je opracowała i wcieliła w życie. Mowa tutaj oczywiście o wspomnianej "QTCinderella". Od czasu The Streamer Awards, amerykańska celebrytka stała się rozchwytywana przez media.

W rozmowie z portalem InvenGlobal 27-latka postanowiła w szczerych słowach odnieść się do swojej przeszłości.

Wschodząca gwiazda streamingu zaznaczyła również, że jej celem na przyszłość jest chęć niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebują.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL