Reklama

Reaper zasługuje na zmiany. Społeczność Overwatcha 2 krytykuje aktualny stan postaci

Użyteczność Reapera w 2023 roku została ostatnio poddana pod wątpliwość na Reddicie. Gracze Overwatcha 2 wdali się w dyskusję na temat tego, czy popularna postać zasługuje na rework.

Overwatch 2 ma oczywiście kilka większych problemów niż stan Reapera. Anulowanie PvE sprawiło, że część graczy całkowicie zrezygnowała z dalszej gry. Innych zniechęcił z kolei nużący system sezonowy, a jeszcze kolejni poddali się ze względu na poddany razem z premierą OW2 kilku niezrozumiałym zmianom tryb rankingowy.

Nie da się jednak ukryć, że Overwatch 2 wciąż ma bardzo aktywną społeczność i chociaż niektórzy mogli stracić cierpliwość do tego tytułu, miliony graczy oczekują nowych aktualizacji. Po samym Reddicie widać doskonale, jak wiele osób zaangażowanych jest w tę produkcję i stara się pomóc w jej rozwoju.

Reklama

Podjętym ostatnio przez graczy wątkiem na subreddicie Overwatcha 2 był Reaper. Użytkownik MayonnaisePlease zadał proste pytanie, czy tylko jemu wydaje się, że umiejętności tej postaci są przestarzałe. Wątek bardzo szybko poszybował na szczyt listy gorętszych tematów na Reddicie i sprawił, że poznaliśmy opinie setek osób.

Użytkownik blinkhit stwierdził, że Reaper zawsze radził sobie lepiej na niższych rangach, a później stawał się coraz bardziej przewidywalny. Na niższym poziomie graczom trudno jest jeszcze identyfikować flanki, nie kontrolują zbyt dobrze swojej pozycji na mapie i można łatwo wejść na ich plecy, eliminując DPS-ów dobrym ultem.

Trudno nie oprzeć się jednak wrażeniu, że Reaper od dłuższego czasu nie doczekał się żadnych znaczących zmian. Podczas gdy wiele postaci dostaje reworki i drobne usprawnienia w balansie, Blizzard zdaje się zadowolony z aktualnego stanu Reapera. W komentarzach pod powyższym postem jest nawet kilku użytkowników, którzy zgadzają się z tym sentymentem i uważają, że Reaper spełnia swoje zadanie w aktualnej mecie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy