Reklama

"S1mple" otworzył restaurację w Warszawie

​Oleksandr "S1mple" Kostyliev przygotowuje się aktualnie do występu podczas IEM Major Rio 2022. Ukraiński zawodnik Natus Vincere poszerza jednak swoje biznesy. Tym razem postanowił otworzyć swój lokal w Warszawie.

Ukrainiec jednym z najlepszych graczy na świecie

Oleksandr "S1mple" Kostyliev to ukraiński gracz CS:GO, który od wielu lat jest znany na scenie esportowej. W przeszłości reprezentował takie organizacje jak Hell Raisers czy Team Liquid. Od sześciu lat reprezentuje barwy rodzimej organizacji - Natus Vincere. To właśnie w popularnym Na’Vi święcił swoje największe sukcesy w karierze.

Przed rokiem zdobył swoje najcenniejsze drużynowe trofeum w CS:GO. Wraz z kolegami sięgnął po PGL Major w Sztokholmie. Dwukrotnie zostawał wybierany również najlepszym zawodnikiem CS:GO na świecie za rok 2018 oraz 2021 według serwisu HLTV.org.

Reklama

Jeden z najwybitniejszych graczy w historii Counter-Strike’a pomimo 24 lat już myśli o rozwijaniu swoich biznesów na przyszłość. Ukrainiec niedawno otworzył swoją restaurację w...Warszawie. Serwowane są tam dania z kuchni japońskiej.

Sushi u "S1mple’a" już w Warszawie

Celebryci otwierający swoje restauracje to nie jest nic nadzwyczajnego. Swoje bistro w Warszawie ma na przykład Robert Lewandowski, a Lukas Podolski otworzył swoją sieć lokali zajmujących się kebabami.

Tym śladem gastronomii poszedł również Kostyliev. Lokal ukraińskiego gracza nosi nazwę "Ninja Sushi". Nazwa nawiązuje zarówno do kultury japońskiej, jak i do Counter-Strike’a. Ciche, ale spektakularne akcje w tej grze nazywane są często mianem "Ninja".

Ceny oczywiście nie są niskie, lecz to dosyć standardowa praktyka w lokalach bardziej znanych osób. Restauracja reklamuje się mianem "sushi premium", więc danie japońskie ma być tam podawane w najwyższej jakości. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym w najbliższych miesiącach, gdyż lokal zakończył dopiero okres testowy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: s1mple | Natus Vincere
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy