Reklama

Reklama

Transpłciowa streamerka zgarnięta przez policję podczas transmisji na żywo

​Kuriozalne sceny miały miejsce podczas jednej z transmisji na żywo u 16-letniej transpłciowej dziewczyny. Podczas streamowania na żywo z gry Minecraft - do jej pokoju zawitali funkcjonariusze policji.

By przybliżyć nieco kontekst całej sytuacji: transpłciowa dziewczyna zaprzestała uczęszczać do szkoły, ponieważ właściciele placówki zabronili jej korzystać z łazienki przeznaczonej dla dziewcząt.

W ubiegłym roku w stanie Tennessee wprowadzono przepisy, które zezwalają osobom w szkołach na korzystanie z łazienki tylko tej płci, do której się przynależy w momencie urodzenia.

Powód ten był bezpośrednim czynnikiem, który zadecydował o tym, że transpłciowa streamerka urządziła sobie przedłużone wagary. Na swoich transmisjach 16-latka wspominała, że czuje się prześladowana przez szkołę. Dodała również, że nie miała łatwej przeszłości, ponieważ będąc małym dzieckiem, została adoptowana.

Reklama

Jedna z ostatnich transmisji prowadzonej przez transpłciową dziewczynę z gry Minecraft przybrała nieoczekiwany obrót, a wszystko to zarejestrowane zostało przez kamerę, z której nadawano. Do mieszkania i pokoju nastolatki wkroczyła policja. Zajście możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Wszelkie źródła informują, iż streamerka została zabrana przez funkcjonariuszy do ośrodka opiekuńczego. Tam najprawdopodobniej będzie czekać na swoich przyszłych rodziców zastępczych.

Nie jest to w pełni potwierdzona informacja, niemniej w przeszłości transpłciowa dziewczyna wspominała już niejednokrotnie, że państwo działa bardzo prężnie w kierunku zapewnienia jej opieki zastępczej.

To już nie pierwsza tego typu transmisja prowadzona na żywo w serwisach streamingowych, która przybrała tak nieoczekiwany i zaskakujący obrót.

Najlepsze tematy

Reklama